Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is őrültem felizgat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is őrültem felizgat, ha egy férfi jól táncol?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy más nőt is felizgat szexuálisan, ha egy férfi jól mozog? Akár ha külsőre nem is jön be, de meglátod ahogy táncol és mégis vonzani kezd.


+ Voltatok már táncos pasival? Akinek ez a munkája/hobbija? Más volt vele? Ha igen miben?


2021. nov. 29. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

9. Hát ezt te tudod nőként, oksa. Persze kinek milyen mozgás jön be a férfitől. Ez a tánc fajtától is függ. Meg hogy versenytánc fellépés vagy social dance. Ha pl. nem tetszik a rumba lehet a fiú szépen táncolja de túl buuzisnak fog hatni a csípő mozgásoktól, vagy a széles díszítésektől és a fura táncos ruháktól. Tudnál linkelni olyan fiú mozgást ami neked bejön youtuberól? Kíváncsi vok.

Fiúként a lányok 60-70%-a szépen nőiesen szexin mozog. Ettől nekem több kell hogy megmozgasson, felizgasson egy lány táncban...

2021. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem.
2021. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11: Nagyon elvitted ezt professzionális irányba. Pedig szó nincs erről. Eredetileg csak arra gondoltam, hogy érzi a ritmust, jól mozgatja a csípőjét, nem darabos a mozgása. Kb olyan szitut képzelj el, mint hogy megszólal egy szexibb zene és arra ösztönből megmozdul a pasi.
2021. nov. 30. 00:35
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Na az ilyen ösztön tánc tetszik inkább mint a betanult koreo. Vagy a görcsös figurázás.

Csak itthon sajnos ezt nem sokra tartják. Itt mindenkinek 1-re 2-re kell lépnie különben rossz táncos.

Nekem egyrészt a karibi táncok jönnek jobban be , de ott nem nagyon tanulják csak érzik... persze úgy nem tud fehér ember táncolni hiába tanítják :))

2021. nov. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként páros táncnál még az is nagy előny egy férfinek, ha tényleg nagyon profin táncol, és 100%ban ő irányítja a nőt végig. A nőknek tetszenek a magabiztos, irányítani tudó férfiak, akikre rábízhatják magukat, szóval ezzel nagyon lehet imponálni egy nőnek bizonyos helyzetekben.
2021. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!