Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is őrültem felizgat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is őrültem felizgat, ha egy férfi jól táncol?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy más nőt is felizgat szexuálisan, ha egy férfi jól mozog? Akár ha külsőre nem is jön be, de meglátod ahogy táncol és mégis vonzani kezd.


+ Voltatok már táncos pasival? Akinek ez a munkája/hobbija? Más volt vele? Ha igen miben?


2021. nov. 29. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
IGEN!!!!!
2021. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Téged felizgat ha egy nő jól táncol? Na a nőkre is tud hatással lenni.

Hivatásos táncos pasi... legalább a felét kapásból leírhatod mert meleg 😂 (a táncosok között jóval felülreprezentáltabb a melegek aránya mint máshol)

2021. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: Attól, hogy valaki táncol, nem lesz meleg és attól, hogy valaki meleg, nem megy táncosnak. Évekig táncoltam, több stílusban és több egyesületben, elhiheted, kevés meleg van..

Az, ha egy nő jól mozog, nem izgat fel. Pedig bi vagyok. Meg aztán a legtöbb csaj inkább vonaglig, segget ráz meg hasonlók. Bizonyos stílus bejön, de az meg nem az izgató kategória.

2021. nov. 29. 23:35
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
#3 aham nem meleg vagy "csak" bi 😂 bocs, akkor elírtam a táncosok többsége nem hetero hanem meleg vagy bi 😂
2021. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk megnéznék egy meleg néptáncost XD ekkora baromságot 2es... Látszik, hogy csak sztereotípiákban hallottál a táncról..
2021. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes csajszika lehetsz :)

Több éve táncolok ott ahol minden pasi jól mozog ott nem akkora kiváltság ez. De ha a lánnyal jó az összhang na attól sok lány izgalomba jön. Közelebbi táncoknál pedig fel is izgulhat.


Egy meleg pasi nem tudja páros táncokban azt adni a nőnek mint egy hetero a tánc természetéből adódóan. Így hiába jól táncol a lányoknak hiányzik a férfi energia belőle.

Ha vezetőt követőt nézünk már más mert ott lehet pasi a követő és lány a vezető. De itt ne nemi szerepekre gondoljunk.

Két hetero azonos nemű páros táncánál pedig ne nemi összhangra gondoljunk hanem vezetés és követéstechnikára, ha jól megy.

Két azonos nemű homoszexuális vagy leszbikus esetében már lehet nemi összhang de úgy láttam ott valaki vezető lesz valaki követő.

2021. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4: Ha nem tűnt volna fel, nem vagyok meleg, a férfiakról kérdeztem, mert ők jobban vonzanak szexuálisan. Sz hogy én bi vagyok, nem jelenti azt, hogy a táncos pasik fele meleg. Nem is értem hogy következtettél ebből erre lol
2021. nov. 29. 23:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán táncolni látom, az különösebben nincs rám hatással. Viszont ha velem táncol és jól táncol… ;)
2021. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6: Szerintem pedig de, ha mindenki jól mozog, akkor is izgató tud lenni. Mert a mezei pasik nem úgy mozognak, mint amit látok mondjuk én egy órán.

Nekem több férfi edzőm/koreográfusom volt és bizony sokszor elkalandoztak a gondolataim, volt aki benne is volt a flörtben és annyira intenzíven csináltuk, hogy majd belepusztultam:D a táncos srácokat se utasítottam volna vissza, valahogy mind vonzó volt (főleg hogy nálam komolyabb szonten voltak).

2021. nov. 29. 23:53
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem izgat, hidegen hagy. Nő létemre se vagyok egy nagy táncos lábú, és nem is járok olyan helyekre, ahol kellene. Nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!