Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket szexben férfi látványába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket szexben férfi látványában van ami felizgatja?

Figyelt kérdés

Minket férfiakat (sokunkat) pl. mondjuk szex közben a női popsi látványa hátulról hihetetlen erősen begerjeszt, nekem személy szerint van hogy kicsit becsukom a szemem, hogy kicsit kontrolláljam a gerjedést mert a látványtól szó szerint egy percen belül is el tudok élvezni.


Nektek nőként van ehhez hasonlóan olyan a férfi testben ami vizuálisan iszonyú erős kéjt, vágyat okoz?



2021. szept. 20. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A lányok kevésbé vizuálisak mint a férfiak. Nekem az ölelés, törődés mindent visz
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Engem az, ahogy hallom, érzem, ahogy ő élvezi velem. +a keze
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem a férfiak vizuálisabb típusok ilyen szempontból. Másrészt eleve a pózok felénél a nő háttal van, és nem sok mindent lát a párjából, vagy egyenesen semmit. Olyankor csak érzi a közelségét és simán élvezi a történéseket.
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem arra indulok be amit látok, de nekem nagyon vonzó hogyha a pasinak szép keze van, izmos karja, jó feneke, ha látom hogy élvezi a szexet velem. A simogatásra, csókra, érintésre indulok be.
2021. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
A hangja, lélegzése (sóhaj), érintése, ha megfogja a fenekem lovaglóban ilyesmik. Én szeretem becsukni a szemem, így a többi érzékem felerősödik.
2021. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha most az érzelmi részét nem nézem, csak a fizikait akkor tetszik az alkata, jó érzés, hogy magasabb, erősebb. Tetszenek a szemei, ahogy rám néz közben, tetszik a feneke (nem, semmivel sem izgatom, csak tetszik). Tetszik a pénisze is, pont tökéletes a mérete, formája, mindnen. Nyilván fontos a lelki része, de valami azért csak megtetszett a testében is, ha már az ágyig jutottunk.
2021. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem a farok izgat fel.
2021. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Olyan jó ezeket a válaszokat olvasni. Már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj. Akárhányszor feltesz valaki egy hasonló kérdést, mindig elmondom, hogy szerintem a nők nem így működnek. De már megkaptam, hogy álszent vagyok, meg hazug. Sőt, azt is (férfi hozzászólótól), hogy igazából minden nő hazudik erről, és mind álszentek vagyunk, mert minket is izgat egy random farok látványa pl, csak nem valljuk be.

Szóval kedves hozzászóló, döntsd el te is, hogy hiszel-e nekünk, vagy megint csak hazudunk össze-vissza :D

2021. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy furcsán hangzik de engem leginkább az izgat fel ha egy férfinek mindene jó vastag. pl. beindít ha nagyon vastag izmos a karja amin szinte szétreped a póló, plusz jó vastag a farka. Az is nagyon izgató ha a szemeivel úgy tud nézni.
2021. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van bennem egy kép a számomra ideális férfirol és ha olyannal vagyok, annak látványa és a tudat izgat fel nagyon, annak a tudata, hogy egy szép, tökéletes férfivel vagyok. Engem leginkább a férfi szája izgat fel, ha szépen formált, telt ajkai vannak, egyből beindul a fantáziám, mikre lenne képes vele. És a szép kezek, hosszú ujjakkal.
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!