Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, akit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, akit az izgat fel a legjobban, hogy örömet okoz a partnernek?

Figyelt kérdés

Nyilván itt nem a viszonzás nélkülire gondoltam, hogy csak a férfi dolgozik, de eddig akárkivel beszélgettem, minden férfi azt várta volna el, hogy csak a nő elégítse ki őt, és hogyha ő már 3-4 alkalommal elment, akkor talán, ha éppen olyan kedve van, akkor foglalkozik a nővel is.

Ez ennyire szokványos volna? Ez lenne az alapelvárás?


2021. szept. 19. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen, normális, hogy a férfiaknak fontos a kielégülés, így vagyunk beállítva.
2021. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem ezzel a részével van problémám, hanem hogy csakis a saját kielégülés a fontos, a partneré egyáltalán nem. Hogy az elvárás, hogy ők ki legyenek elégítve, de a partner nem
2021. szept. 19. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én igen. Valahogy sokkal jobban izgat érezni azt, ahogy a barátnőm/partnerem a csúcsra jut, mint maga az, hogy én elspricceljek.

De mindentől függetlenül: amit leírtál, az még attól is hatalmas nagy bunkóság, aki nem olyan beállítottságú, mint én.

2021. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Miről beszélsz te lyány te? Ilyen a világon nincs amit te mondasz hogy a csávók azt várják el hogy négy spriccelés után esetleg adnak majd valamit vissza is. Eleve a férfiak kilencven százalékának nincs is annyi patron a tárban. Meg nekem két lövés bőven elég, ez egy másfél-két órás szexre beosztva amiben minden van, a kölcsönös masszázstól, orálon át az aktusig. De ezzel teljesen ki is vagyok elégülve, meg a partner is megkapta a magáét ahogy illik. A második adag nálam olyan nehezen jön hogy szakad már rólam a víz dugás közben mire végre el tudok menni. A francnak se kell ettől több, másnap még lábra is kellene tudni állni ha melózni kell menni. Semmi nem izgat jobban mint örömet okozni a partneremnek,és ezzel szerintem nagyon sok férfi így van csak te mozogsz kérdező valami nagyon elb@$zott körökben.
2021. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen kapcsolatban kérdező. Pont most kommenteltem egy másik kérdés alá. A lényeg hogy elvàrta én szopjam le de mivel annyira kifáradt az orgazmustól velem már lusta volt foglalkozni. Szexben pár lökéstől elment, nyalni nem szeretett.


A kommentemre persze már érkezett is egy reakció hogy bizony a férfi ilyen kifárad az élvezéstől és nem tehet arról milyen gyorsan megy el. Még ilyen szitunál is mentegetik magukat, full önző hozzáállás.


Amugy rengeteg ilyet hallottam hogy az teljesen elfogadott hogy leszopja a csávót a nő és annyi. De olyanról még nem hogy kinyalja a párját és nincs semmi utána. Mert hát neki feláll a farka közben ki kell elégíteni. Én meg felizgulok a szopástól az kit érdekel ugyebár.

2021. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de itt az a fő gond, hogy sokkal több energia egy nőt kielégíteni, és a férfiaknak sajnos hamar odavan a valós vágyuk.
2021. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Ekkora baromságot kérdező.... Am osztom a 4 válaszát
2021. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon fontos hogy a nő élvezze velem, mert imádom amikor a nő élvez. Imádok nyalni is, akár élvezésig is. Eddig még egy csaj sem panaszkodott.
2021. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

ha csak dugunk vagya bas zunk akkor csak magamra figyelek.

Ha sexelünk akkor figyelek rá is.

Ha szeretkezünk akkor inkább rá figyelek. És van amikor csak kinyalom mert ahoz van kedvem,nem kell viszonoznia.

2021. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon is fontos a párom kényeztetése és hogy neki jó legyen. Izgat a látvány amikor látom hogy remeg, élvez, kielégül. Nagyon imádom😍

20F

2021. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!