Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az enyhén nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az enyhén nőies pasikról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sovány, törékeny, férfiak, néha festett körmökkel. Az ilyenekről mit gondoltok?

2021. szept. 19. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Pfuj
2021. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Bejönnek! :)
2021. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Átnevelném őket Sissynek <3


F

2021. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészségükre
2021. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Engem egyszer nagyon megbántott egy ilyen (nem kell rugózni rajta mert kedves akart lenni csak nem jól jött ki belőle), meg alapvetően elég bunkók voltak azok akikkel találkoztam és emiatt erre a negatív élményre asszociálok ha meglátok egy festett körmű férfit, meg jobban tetszenek a "férfiasabb" férfiak, de a péniszükre egyáltalán nem gondolok szóval nem értem mit keres a kulcsszavak között.

Amíg nem volt tapasztalatom ezekkel addig vonzónak tartottam őket (főleg szakállal) de azért, mert empatikusabbnak tartottam őket pl a "kigyúrt-kopasz" társaiknál. Így a tévképzetek nélkül jelentős hátrányból indulnak nálam sajnos, de mentségükre szóljon hogy nem engem akarnak elcsábítani.

2021. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi sovány, főleg fiatalon, a testalkata is lehet vékony, vézna (az ilyenekre használja egy ismerősöm a "szúnyogcsődör" elnevezést), de a szememben ettől még nem feltételenül válik egy férfi nőiessé. Erről senki nem tehet, van ember, aki egyszerűen képtelen hízni, vagy izmot magára szedni, akármennyit sportol.

A festett köröm teljesen más ügy, ha nem rockzenész az illető és nem fekete lakkot használ (mondjuk egy adott alkalomra), akkor nekem elég furcsa.

2021. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom hogy homik. Ami rendben van, nem zavarom őket:)
2021. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!