Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet egy férfi munkatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy férfi munkatársat kicsit felizgatni úgy, hohy másoknak ne legyen annyira feltűnő?

Figyelt kérdés

Ugy vettem észre hogy tetszem neki, meg amúgy fiatalabb is vagyok nála.

Valami olyasmi lenne jó, ami nem szóbeli, csak valamit csinálni amikor figyel rám. Ne trollkodjatok túl sokat:D


2021. aug. 19. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*hogy
2021. aug. 19. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nő vagy kérdező?
2021. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen.

Miért tennek fel ilyen kérdést ha nem lennék az?

Egyébként meg nem kérek privátot, nem ezért irtam ki.

2021. aug. 19. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak mert a nők általában tudják, hogy kell jeleket küldeni a pasi felé. Az más kérdés, hogy a pasi veszi-e az adást vagy sem.


Az, hogy privátot kapsz itt mindenféle retardálttól, az alap.

2021. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Mutass magadról egy akt képet a telefonodon és mond meg neki hogy ez mind rá vár :) biztos hogy érteni fogja meg izgatni is
2021. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Elég, ha megérinted a kezét, amikor senki nem latja. Vagy ilyesmi.
2021. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem miért nincsennek ilyen kolléganőim 😂😂
2021. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!