Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyen férfi munkatársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen férfi munkatársat hogyan lehetne kicsit felizgatni?

Figyelt kérdés

Oda-vissza mennek a csipkelődések, meg a kétértelmű megjegyzések.

De nem célom lefeküdni vele, csak kicsit megbolygatni a bioritmusát 😇😋


2020. aug. 21. 19:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanez a szitu:


egyrészt nagyon csinosan jelenek meg nála

meg megérintem a karját, kezét


Amikor nem személyesen találkozunk, hanem chatelünk:

- már most ott tartunk , hogy addig izgattam a kis csipkelődéssel, hogy nagyon kíváncsi lenne mit csinálnék vele ha szexelnénk. Legközelebb szerintem írok neki egy két dolgot :D

2020. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Egy erotikus tánctól biztos felizgulna
2020. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
19%

Levenni a cipőt, feltenni a lábakat olyan helyre, ahol láthatja őket. Tuti K.O.:).

Vagy: becenevén szólítani, segítséget kérni tőle valamiben, és mélyen a szemébe nézni, halkan beszélni hozzá.

Az egyik munkahelyemen 2 2 nő 1× bejött az irodába, beszélgettek, és az egyik 2× ráver a seggére... Durva volt...

2020. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%
Mutass a telefonodon olyan képet, amin egyszerre ketten spriccelnek a szádba!
2020. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Oh.. ilyeneket én is csináltam. Amikor a monitoron nézünk valamit akkor vagy a kezem teszem a vállára, vagy a mellemet nyomom picit a karjához. Vagy leguggolok mellé, és amikor állok fel rateszem a kezem a combjára.. mikor hogy jön össze 😁
2020. aug. 21. 19:34
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idősek vagytok? Én 20 alattira tippelek.
2020. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

én 30as vagyok, ő kicsivel túl a 40en.


Nemcsak a 20 alattiak incselkednek ám 😉

2020. aug. 21. 19:40
 8/34 anonim ***** válasza:
19%
Hajolgass elötte miniben! Vagy csak úgy hanyagul súgd a fülébe, hogy reggel elfelejtettél felvenni bugyit!
2020. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Elég szabados munkahely lehet.
2020. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy hölgy munkatársam megpróbálna felizgatni, egyből feljelenteném szexuális erőszak miatt. Elegem van, hogy filmrendezőket, színészeket, játékprogramozókat...stb jelenteket föl a nők szexuális visszaélés néven, mert rájuk mertek nézni. Én biztos nem esnék ilyen hibába, hanem egyből jelentenélek a főnökömnek, majd a rendőröknek.
2020. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!