Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány / nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány / nő, aki férfiprostituálttal vesztette el a szüzességét? Megbántad, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom mindenki azt fogja írni, hogy nőként csak ugorjak fejest egy egyéjszakásba, de kösz nem. Akkor inkább megfizetném a teljes diszkréciót.


30+ szűz N

(Kérlek ne írjatok priv.)



2021. nov. 25. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Már megint a nő aki férfiprostizni akar...
2021. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Alapból is mindegy, de engem érdekel.

Ha nem akarod nyilvánosan írhatsz privátban is.

Rengeteg testi fogyatékkal, csonkasággal élő ember él megfelelő élet színvonalon, boldog párkapcsolatban napjainkban... Biztos h van olyan akinek ez nem kizáró ok. Főleg ha a személyiséged szereti meg. :)

2021. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ezt a dolgot, a betegségedet, meg az érzéseidet amik ezzel kapcsolatosak ki kell hogy beszéld magadból. Tele lehetsz belső feszültségekkel, nagyon mélyen beágyazódott gátlásokkal. Emiatt lehet hogy ha el is mégy egy hivatásoshoz akkor nem fog összejönni a dolog. Nem fogsz tudni felizgulni, nem fogod tudni elengedni magad. Ha van egy igazán jó barátod akiben tökéletesen megbízol akkor oszd meg vele azt ami benned zajlik. Ő egészen biztosan máshogyan lát téged mint te saját magadat. Ez talán segíthet abban hogy elfogadd magadat úgy ahogy vagy. Vagy ha más nincs akkor pszichológus. Aztán ha úgyahogy rendben lettél magaddal akkor lehet gondolkozni a továbbiakon.#7 voltam.
2021. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy. Vannak taszito hiányosságok, de vannak amik inkább sajátosságok, könnyen elfogadhatok. (Irtad, nem kérsz privátot. Tiszteletben tartom, de kérem, hogy nekem ird meg priviben, mit vélsz gondnak a testeddel kapcsolatban?) Egyébként ne hidd azt, hogy a férfiprostik elfogadobbak ilyen téren!
2021. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem első alkalommal, de voltam és nem bántam meg. Ápolt, kedves, megteszi, amire vágyom és még diszkrét is, ezekkel már különb a legtöbb férfinál.
2021. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ami azt illeti, nekem is van egy kis rendellenességem, ami miatt elég szégyellős is vagyok, szóval meg tudlak érteni…

36/F

2021. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én ingyen is vállalkoznék rá :)
2021. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!