Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is érezte már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is érezte már így?

Figyelt kérdés

Hogy jobb lenne leszbikusnak lenni? Az a baj, hogy ez nem választható sajnos, tudom, tehát ez csak elméleti felvetés.


A leszbikus nő a puncit szereti, nem a segglyukat, mint a férfiak. A nők jobban nyalnak (a férfiak meg valszeg jobban szopnak gondolom). Ma már olyan szexjátékokat lehet venni, ami jobb érzést ad, mint a pénisz. A nők sokkal odaadóbbak, számít nekik a másik élvezete is.

Az egyetlen dolog, ami hiányozna, az a szopás.


Meg nyilván hiányozna a férfi erő, a védelmezés, a férfi "energia" a férfias poénok meg ilyenek, mondjuk poénok haveroktól is jöhetnek. De lehet, hogy ezek nélkül azért el tudnék lenni.


Más nő is érezte már úgy, hogy könnyebb lenne az élete, ha leszbikus lenne?



ma 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Nem nyalnak jobban. Unalmasak.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem?? Szeretem a párom és senkire nem cserélném le.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok és nem szeretem a segglyukat, nem érdekel, nem kivánom, nem követem ezt a divatot!
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 már voltál nővel? Biszex vagy?


#3 köszi a választ!

ma 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jöjj össze rendes pasikkal ne a divat menő fiúkkal.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm, aki előttem 3 évig csak nőkkel volt. Azt mondta azerttkezdett újra pasizni mert nem tudta elképzelni, h nem fog leszopni senkit mostantól. Ügyes is volt benne. De volt, h mondta nővel a legjobb a szex neki, meg a nyalás is, pedig nem vagyok rossz, csak ő ilyen lehetett. Mai napig gondolok a szájára 😍
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 de gondolom ő biszex volt, nem?
ma 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nyalnak jobban a nők (esete válogatja), s egyetlen játékszer sincs annyira jó mint egy vonzó, értelmes, figyelmes pasihoz tartozó farok.

S nem praktikumból leszel hetero/leszbikus/biszex hanem belülről fakadó vágyak miatt.

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# te most biszex vagy vagy mi? Mert ezek szerint te jobban vonzódsz a férfiakhoz. Vonzó, értelmes, figyelmes pasi meg kevés van, az nyilván a jobbak kiváltsága.


Ha pedig gyakorolnál értő olvasást, akkor az utolsó mondatodat oda se írtad volna. Mivel beleírtam, hogy tudom, nem választás kérdése a szexuális iranyultság. Mindegy, legalább ideböfögtél valami hülyeséget, megveregetheted a válladat.

ma 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!