Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt nagyon sok nő a férjével?

Figyelt kérdés

A környezetemben is és itt is sok olyan férfiről hallottam, aki ugyanabban van, mint én.

Jópár év házasság után nagyon ritka lett a szex, havi max egy alkalom, pedig korábban nem volt gond. Mostanában viszont a feleségem szinte csak nyűgnek tartja a szexet és időnként elviseli.

Habár mondogatja szex után, hogy jó volt és időnként ő hozza fel, hogy össze kéne bújni, de mégis úgy érzem, hogy már csak nekem fontos a szex, neki nem. A legrosszabb, hogy már azért is le szokott oltani, ha egyáltalán bepróbálkozom. Mintha nem akarná megérteni, hogy én kívánom őt és szükségem volna a szexre. Mindehhez még hozzájön, hogy az sem tetszik neki, ha maszturbálok.

Miért lesznek ilyenek a nők? Mi van ilyenkor bennük? Mit lehet ezzel kezdeni?


ma 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem kiván már téged.

Lehet van neki más is, de ez nem biztos.

De ennyi. Nem kívánja veled a szexet. Nem feltétlenül a libido csökkent le, hanem megunt.

Más férfival lehet kívánná.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Esetemben egy nőgyógyászati műtét tett kb. 10 éve pontot a nemi életünkre - a feleségemmel. Amióta megtörtént a műtét, egyszerűen nem kíván semmilyen szexet, - meg viszont nem erőszakolhatom, tisztelni meg tisztelem, ezért nem keresek más utakat.

Így jártam!

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A kor.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ő hozza fel, hogy össze kéne bújni" Akkor a tied még mindig jobb, az enyém, ő még évek múltán sem emlegeti, ha én nem. Amúgy meg én is ugyanúgy jártam, mint a 2-es, és ezzel mindennek végleg vége lett.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ferenc2030 válasza:
72%
Páromal 10 eve vagyunk együtt szedi a hormonos fogamzásgátlót szóval ha 1 hétig nincs szex neki az sem gond jah és előjáték az nulla . Ez a ferfi sors vagy nem tudom . Hiába mondtam neki bármit azt mondta akkor keressek mást
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de nekem még eddig minden kapcsolatomban rendszeres volt a szex napi szinten. Volt barátnőmmel a 3 év alatt amig együtt voltunk, vagy 1000x. szeretkeztünk. Indketten kezdeményeztünk, mert imádtuk egymást, de ő kevesebb időt tudott kibírni szex nélkül.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Az esetek 99%-ában (ahol nem szervi, vagy hormonális oka van) az ok az érzelmi elhidegülés, a kapcsolat elszürkülése, ellaposodása. Megszűnik a vágy, a vonzalom, úgy élnek a párok egymás mellett mint a lakótársak. Ágytól már igen, asztaltól még nem válnak el. "Tök jól megvagyunk" - ahogy a lakótársak is, csak éppen már az unalom szürke posványába süllyedt a kapcsolat.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hormonális fogamzásgátlónak gyakori mellékhatása. Ha régóta szedi, pláne.

Azon kívül benne van a pakliban, hogy te is megváltoztál, kívül-belül, te tudod, de legyél őszinte magadhoz.

Plusz, lehet, hogy megunta, hogy csak akkor közeledsz meg kedveskedsz, ha szexet akarsz. Nem vádaskodni akarok, de gyakran megesik, hogy elmarad a spontán puszi, ölelés, hátsimi, és ezek csak akkor kerülnek elő megint, ha szexet akar a pasi. Kedveskedj napi szinten, szex nélkül is. Éreztesd vele egy kicsit jobban, hogy nem azért vagy kedves, mert akarsz valamit, hanem mert szereted.

Hosszabb kapcsolatban nekem a fentieken túl az volt még libidógyilkos, hogy az ágyban sem törődött már velem úgy, mint régen, alig történt olyan, hogy az én kedvemért csináltunk volna bármit, vagy úgy csináltuk volna, ahogy én akartam (aztán persze vádaskodott, hogy nincsenek ötletiem, minek legyenek, ha arra szoktatott, hogy nem számít, úgyis az lesz, amit ő akar). Ez egyébként nem csak az ágyban volt így, hanem egy csomó más dologban is. Apróságok ezek, de felgyűlnek.

Illetve abszolút pro tipp: ültesd le és kérdezd meg őt! Mindenki másnál relevánsabb választ fogsz kapni. Ha meghallgatod és nem kicsinyled le az érzéseit, problémáit, nem könyvelsz el mindent "hisztinek". Ez is gyakori probléma pasiknál általában, hogy ha neki van baja, arra figyelni kell, meg törődni vele, ha a nőnek, akkor csak hiszits, meg biztos megjött, meg túlreagálja.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 az csak 3 év... Tudom, a mai felgyorsult világban már ez is soknak számít, de inkább 10 éves távlatokban figyeld majd legközelebb. Vagy legalább 6-7 év.


Sok nő beleunt a kapcsolatba, ennyi. Vannak extrém esetek, mint a 2-es válaszolónál, de legtöbbször csak ennyi. Szeretik a párjukat, ezért nem hagyják el, de már nem úgy szeretik, mint férfit és nem kívánják szexuálisan.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nőben fenn kell tartani a tüzet. Ha hagyod kihülni annak annyi. Legtöbbször már nem jön vissza legalábbis nem ugyanaz pasi felé. Ilyenkor már szinte allergiás sok nő arra is ha a férje csak meg akarja simogatni minden hátsó szándék nélkül. Vagyis nem is engedik már legtöbbször, hogy megpróbáld újra visszahozni a vágyat kettőtök közé. Teljesen elzárkózik a nő. És az igazság az, hogy legtöbbször nem csupán a nő hibája hanem mindkettőé. Ahogy írták előttem.. Egész héten észre sem veszi a pasi nőt csak amikor dugni akarna.. Akkor 3 percet akar kedveskedni és a nő rakja szét neki. Ha ehhez hozzájön, hogy esetleg ki sem elégíti mert gyorsan elmegy a pasi vagy csak magával foglalkozik akkor meg is van a tökéletes recept, hogyan kell a nőből kiölni minden vágyat.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!