Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány / nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány / nő, aki férfiprostituálttal vesztette el a szüzességét? Megbántad, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom mindenki azt fogja írni, hogy nőként csak ugorjak fejest egy egyéjszakásba, de kösz nem. Akkor inkább megfizetném a teljes diszkréciót.


30+ szűz N

(Kérlek ne írjatok priv.)



2021. nov. 25. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert teljes diszkréció csak ebben az esetben lehet?
2021. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a diszkréció dolgot én sem értem. Ha megismersz valakit, őt senki sem ismeri, se a barátaid, senkid. Miért ne lenne tőle diszkréciód?
2021. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Igaz, hogy nincs tapasztalatom a férfiprostikkal, de ha már eddig vártál, akkor azért mégse egy random 2 perces egyéjszakás férfivel veszítsd el. Abban úgyse lesz semmi élvezetes.
2021. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Hat szerintem baromira nem egyejszalassal kellene elvesztened. Mondjuk a ferfiprosti meg xarabb otlet. tenyleg ennyi lehetoseget latsz osszvissz?
2021. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ép a testem.


Ami nem kell:


szánalomd*gás


olyan fószer, aki egy gyors ürítésre még engem is


Inkább fizetek.

2021. nov. 25. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Mi nem ép a testeden?
2021. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondhatom férfiként ugyanazt amit te, hogy nem ép a testem. Velemszületett betegségem van, én is full gátlásos voltam egész életemben. Végső kétségbeesésemben prostival veszítettem el végül én is. Nekem piszok nagy szerencsém volt hogy összeakadtam egy olyan lánnyal akivel nagyon jól kijöttünk, a csodás szex mellett mély beszélgetéseink is voltak. Igazából rá kellett hogy jöjjek arra hogy a hiba főként a fejemben van, a magamhoz való hozzáálláson kell változtatnom és sokkal jobb életem lehet. Sok feszültség feloldódott már bennem, jobban el tudom már fogadni a helyzetemet.
2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Születési rendellenesség.
2021. nov. 25. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem mond semmit. Egy anomim oldalon vagy kérlek. Legalább itt elárulhatnád... Eskü jobban félek arról ami a fejedben van ezzel kapcsolatban, mint a testi adottságaidtól.


28/F

2021. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De mindegy mi az konkrétan.
2021. nov. 25. 19:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!