Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztését mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztését mennyire tartjátok későinek 23 éves korban?

Figyelt kérdés
Nő esetében, ha ez számít.

2021. nov. 19. 03:38
A kérdező szavazást indított:
Nem késői, még időben van.
Határeset.
Egyértelműen későinek mondható, de még nem extrém mértékben.
Szélsőségesen késői, már-már hihetetlen.
Egyéb (kifejtésnek örülök)
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Van a mondás,jobb későn,mint soha. Vannak későn érők,nem testileg,hanem lelkileg,most értél meg rá?
2021. nov. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább most találtam hozzá olyan partnert, aki szeret és vonzódik hozzám, és akihez én is kötődöm. Korábban nem kerültem ilyen viszonyba senkivel, max. viszonzatlan szerelmeim voltak, akiket ilyen értelemben nem érdekeltem.
2021. nov. 19. 03:46
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Én korán elveszítettem, imádom a szexet. De van ismerősöm, aki későn, és mégis megvan. Ebben nincs szegylni való.
2021. nov. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom annak, a z egyik volt párom is ennyi idős volt, és nem volt sem buta sem csúnya lány. 42 f
2021. nov. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonymousreview60 ***** válasza:
8%

Nőknél ez oké. Férfinál ez már némi gyanúra adna okot már csak a saját példámból is kiindulva.

41FHET

2021. nov. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A nagyrész azt fogja írni, hogy:

"Persze rendben van, semmi gond ezzel." - Ezzel én is egyetértek, ha neked nem gond, akkor nekem miért lenne...


DE! Ha egy 23 éves fiúról lenne szó, akkor már kapná a savazást, hogy milyen egy töketlen lúzer kisfiú...

2021. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
El vagy késve bébi. Felejtsd is el az egészet..!!!
2021. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A komoly lányok 20+-on veszítik el mind, semmi furcsa nincs ebben.


Sok lány 16 évesen oda dobja magát az első palinak aki akarja. Az sokkal gázabb.

2021. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként 24 évesen veszítettem el. és? nekem is ugyan annyiért adják a kenyeret mint aki korábban csinálta. nem igazán tulajdonítok ennek jelentőséget. aki cikinek tartja azt pedig szívesen megpakolom. 29/F
2021. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Hát már lefeküdtem ezzel a férfival, szóval az nem fog menni, hogy hagyjam a francba az egészet.

2021. nov. 20. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!