Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves szűz fiúként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűz fiúként lehet esélyem még elveszteni valaha az életben?

Figyelt kérdés

Szerintem ha egy fiú nem kezdi el 15-16 évesen a csajozást akkor nagyon nehéz már. Lányok elvárják a tapasztalatot. Meg ugye emiatt az ember önbizalom hiányos lesz ami újjabb probléma.

Van olyan lány akit nem zavar ha tapasztalatlan, bátortalan egy fiú?

Külsőm alapján szoktam tetszeni de ahogy jobban megismernek akkor már nem annyira érdeklem őket. Meg nem vagyok nyomulós, hanem lassan haladnék de eltűnnek.


2021. nov. 15. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hanyadszor kérdezed már? Szánalmas vagy
2021. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem késtél el én 28 voltam amikor megtörtént pedig voltak kapcsolataim elég sok, csak nem jött össze!
2021. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Neked annyi.
2021. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze h van:)

Én 24 évesen vesztettem el, lány vagyok.

2021. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Látom ismét csak a kifogásokat gyártod miért nem a helyett, hogy változtatni próbálnál. Képzeld el nem 15-16 évesen kezdtem, hanem 19 évesen - mikor is eljutott a tudatomig hogy nem a hegy megy Mohamedhez hanem nekem kell tenni érte, ha úgy tetszik kőkeményen megdolgozni érte ha csajt akarok.
2021. nov. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy lemaradva. Sőt! 50 fölött a legjobb elveszteni.
2021. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha állandóan itt siránkozol 23 évesen, akkor soha semmi esélyed nem lesz rá.
2021. nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2021. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vaze 20 éves korodtól ezt kérdezgeted itt, a sok marha meg etet... Itt lógsz azért vagy szűz. Az is maradsz, már írtam neked 21 évesen kiírt kérdésed alá is. És latod két csodás év eltelt és még kindíg ugyanez van. Jósolok neked jó? Így maradsz. Esélytelen. Egy szr vagy.
2021. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, érdeklődnék törtent e valami azóta? En is olyan voltam/vagyok, mint te, én 25évesen voltam először csajjal, és nem volt semmi gond. Biztosan fogsz találni vkit, ha csak arra gondolsz milyen embereknek van párkapcsolata 😂😂 27/F
2022. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!