Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró fiúk ingott valaha is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk ingott valaha is meg bennetek a heteróságotok? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Szóval én elég vékony vagyok és volt hogy melegnek néztek... A minap azon agyaltam, hogy mi van ha bi vagyok. Nem szoktam ilyesmire gondolni de azon törtem a fejem vajon meg tudnék-e egy srácot dugni. Végülis ha nem az egy önigazolás. Na de mi van ha igen? Az igazolná az ellentétjét?
2021. okt. 28. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Szerintem főleg tiniként azért ez előfordul.
2021. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Melegek néha rám is találtak, meg néztek melegnek. Nem volt férfiminta a családban, szóval kicsit biztosan feminim néhány vonásom. És enyhe biként tekintek magamra már egy ideje, főként mert olvastam, hogy nincs éles határvonal hetero és a többi között, hanem átmenetek vannak. Viszont az is érdekes, hogy a homofóbia olyan erős néhányunkban, hogy az már akadályozza a férfibarátságok intim (de nem szexuális értelmű) megvalósulását.
2021. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor az azsiai ladyboykra vertem. Egyszerűen megkavartak.
2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Mai világban mikor a csapból is ez folyik, nem lehet elmenni mellette. Tehát nem a gondolat tesz azzà, hanem a viselkedés....
2021. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nagyon érdekes a kérdés kapcsán:

"A „normális” amerikai férfiak annyira rettegnek a homoszexualitástól, hogy még a férfibarátságtól is félnek. Abban a pillanatban, hogy kellemes érzéseink támadnak egy másik férfival kapcsolatban, azonnal megnyomódik a „homokos” pánikgomb. Idegesek leszünk, amikor azt látjuk, hogy a francia vagy olasz férfiak kart karba öltve sétálgatnak a városban. Biztosan b*zik! Ha összehasonlítjuk a kultúrákat, akkor kiderül, hogy mi lógunk ki a sorból; a szoros férfibarátság a legtöbb társadalomban norma, és általában az intimitás fontosabb forrásának számít, mint a szerelmi kapcsolatok. A legtöbb nem technikai alapú kultúrában a barátság, nem pedig a pénz vagy a szex körül forog a világ.

A homoszexualitástól való beteges félelmünk azzal a kiszámítható következménnyel jár, hogy az intimitás utáni vágyunk kielégülését túlságosan a nőktől várjuk, és damilostul, úszóstul bekapjuk a szerelmi horgot. Azzal az elvárással növünk fel, hogy egy szép napon majd megtörténik: rátalálunk életünk asszonyára, aki elmulasztja a magányunkat és meggyógyítja az elidegenedettségünket. Egymásba szeretünk, és egymás mindene leszünk: szerető, társ, segítség és legjobb barát. Aztán csalódottnak és becsapottnak érezzük magunkat, amikor nem történik meg. Ugyanakkor minden olyan kapcsolat, amelytől azt várjuk, hogy egyedül kielégíti minden szükségletünket, óhatatlanul szűknek bizonyul, émelyít és lehúz, mint egy mocsár.

Azért van szükségünk azonos nemű barátokra, mert vannak olyan formái a szentesítésnek és az elfogadásnak, amelyeket csupán azonos neműektől kaphatunk meg. Sok olyan férfitapasztalat létezik, amelyet csak férfiakkal lehet megosztani, csak ők értik meg. Vannak olyan történetek, amelyeket csupán olyanoknak mondhatunk el, akik maguk is ugyanazokkal a démonokkal küzdöttek a sötétségben, és ugyanazoktól az angyaloktól sebesültek meg. Pusztán a férfiak érthetik meg a férfiassághoz tartozó titkos félelmeket."

Sam Keen: Belső tűz – A férfilétről

[link]

2021. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én valami fura vagyok. Azt mondanám hogy heteroszexuális és talán biromantikus.
2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kisördög1 ***** válasza:
100%
De miért kéne igazolni magadnak az ellenkezőjét? Ha izgat próbáld ki és megtudod! A bi "játékokban" sokféleképp lehet örömet okozni és kapni, nem kell egyből arra gondolnod hogy megdugj egy férfipopsit.
2021. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan mondták a puding próbája az evés!

Egy homo kalandtól nem leszel még meleg. Sem bi.

De ne csodálkozz, ha a puska ugyanúgy elsül mint nővel, mert az izgalom fokozza az orgazmus nagyságát is! És ez izgalmas akkor is ha csak próba!

2021. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Soha! Nagyon és határozottan punci párti vagyok!
2021. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!