Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró fiúk ingott valaha is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk ingott valaha is meg bennetek a heteróságotok? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Szóval én elég vékony vagyok és volt hogy melegnek néztek... A minap azon agyaltam, hogy mi van ha bi vagyok. Nem szoktam ilyesmire gondolni de azon törtem a fejem vajon meg tudnék-e egy srácot dugni. Végülis ha nem az egy önigazolás. Na de mi van ha igen? Az igazolná az ellentétjét?
2021. okt. 28. 09:05
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen megesett.

Picike a farkam 15cm,parom feldobta,vegyuk be nagyfarku exet 21cm.

Mikozben dugta a nejem, egyszer kicsuszott neki,akkor gondoltam jo lenne ramarkolni es verni neki

2022. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez talan megingas?

Döntse el minndenki maga!

Leveleztem itt egy fittladyvel, aki mocskosul felizgatott,annyira hogy ra is rantottam,aztan kiderult ez a lany pasas.

Ez megingas?

Bebuzultam??

2022. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egyszer, egy haverommal kapcsolatban igen, kivertem neki, de több nem törtent.
2022. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem! Csak a nőket szeretem.
2022. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, hónapok óta foglalkoztatnak a transz lányok. Elõször megijedtem tōle, próbáltam elnyomni, mostmár elfogadtam és boldogan fel is vállalom
2022. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!