Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, merre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, merre halad egy ilyen pasi élete, révbe ér valaha?

Figyelt kérdés

Egy 52 éves pasiról van szó, aki szexfüggő. Hanyagol bármit, munkat, számlákat, az éppen soron levő új meghódítandó nő miatt, vagy a már meglévő szexkapcsolata miatt, nem érdekli, hogy kirúgják, adósságok, semmi, csak mehessen, szexeljen régi szexkapcsolataival és emellett ismerkedjen gyanútlan újakkal, akiknek beadja, hogy hűséges es barátnőt akar.

Ha van “komoly” kapcsolata, pár hét, hónap utan mar mehetnékje van, őrül meg, hazudik mint a vízfolyás, mindenáron maga mellett akarja tartani a barátnőt, remélve, hogy titkon minden megy tovább. Sajnos beletelt kis időbe, amíg rájöttem én is, hogy kicsoda es szakítottam. Volt házas is, van ket felnőtt gyereke, elvalt , es azt állítja természetesen, hogy hűséges volt a feleségéhez.



#ámítás #szövevény
2021. nov. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Révbe ér mikor a Révésszel találkozik
2021. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést már feltetted korábban, legalábbis nagyon hasonlítanak.

Nem tudsz továbblépni ennyire vagy miért téma ez megint?

Nem fog megváltozni a pali miattad, gyanús hogy senki más miatt se. Főleg ha 52 évesen csak ennyi esze van. Még ha fiatalabb lett volna, adtam volna neki esélyt a változásra, de ennek szerintem annyi. Komoly mentális problémái vannak, szakemberhez nyilván nem fog elmenni, úgy meg semmi sem fog változni. Majd az lesz jópofa, hogy mit csinál akkor, ha már öreg lesz és nem tud felszedni nőket, már azért közeledik afelé. Esetleg nem fog úgy állni a cerka mint régen.. Ugye írtad hogy pénze se nagyon van mert nem dolgozik normálisan... tehát prostizni se nagyon fog tudni. Akkor jön el majd a szar élet. Egyedül lesz a gondolataival és komolexusaival otthon.. Talán bele is őrül..

2021. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudja hogyan kell élni.
2021. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52 éves, ha eddig nem változott ezután se fog.
2021. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!