Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Reménykedjek még? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még? Lányok véleményére lennék főleg kíváncsi. Kettő éve vagyok párommal és van egy kilenc hónapos kislányunk. Nagyon imádom őket. Én 39-éves ,mostani párom 24-éves, akitől a lányom van.

Figyelt kérdés
De nekem egy előző kapcsolatomból van egy 12-éves fiam akit úgyszintén nagyon szeretek. Kettő hetente láthatom. Nagyon jó gyerek és szereti a hugicáját és páromat is. Fél éve sajnos párom elkezdett zsarolni hogy elhagy ha a fiamról nem mondok le. Mindent megtesz hogy ellehetetlenítse a fiammal való kapcsolatomat. Saját házamba amibe páromnak semmilye nincs ,nem hozhatom el. Gyakorlatilag fél éve a mamához viszem hogy ne legyen akkora veszekedés. De már nem bírom. Kettő órát látom így a fiamat kettő hetente. Már flörtölt a hátam mögött három hétig egy nála fiatalabb gyerekkel akivel már sexről együttélésről beszéltek párom képeket is küldött neki magáról. Hazudott nekem egy hétig mikor erre fényderült és tagadta. Aztán csak beismerte ,de engem hibáztatott . Ez mind az miatt van amiket tesz mert nem mondok le a fiamról. Most hétfőn albérletbe ment a kislányommal mert ő ezt így nem bírja. A fiam pont kettő hónapja nem is volt nálam. Nem is láttuk de ennek ellenére elhagyott mert nem mondtam le róla. Szegény fiam azért nem jött ilyen sokáig mert megbeszéltem vele ,hogy ez idő alatt beszélek párommal. De gyakorlatilag így is elhagyott. Nem tudom mitévő legyek ,vagy ez normális egy nőtől ? Hiába kérdeztem ,hogy ha vele történik mindez ,akkor lemondana a gyerekéről? De válasz nincs ,vagy hogy ez nem ugyan az. Egész nap csak a facebook nyomkodás , se főzés se takarítás ha jött a fiam. Csak a fekvés és csetelés de ez minden nap még akkor is ha kettesben voltunk. Ez volt minden napja. Kettő helyen dolgozok hogy mindenük meglegyen. Semmit nem tudott értékelni. Egyszerűen nem tudom mi ez.

#A nő csak kihasznált? #Csak a gyereket akarta? #Miért ilyen makacs? #Vissza jön? #Rájön hogy hibázott? #Belátja valaha?
2020. jún. 4. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, de így jár, aki 15 év korkülönbséggel egy gyereklányt toszogatott és 1 év után felcsinálta. Mégis, mit reméltél? Neki egy fiatal bika kell, aki nemcsak pénzeli, hanem naponta (többször is) töcsköli. Gondolom, ezen a téren már a fiatalok jobban állnak nálad. Ennek már lőttek, engedd el a fenébe, ebből sosem lesz boldogság. Viszket neki, és ez mindig erősebb lesz benne minden más érzésnél. Neked egy normális ASSZONY kell, aki ellátja a háztartást és téged is. Kemény tanulópénzt fizettél.
2020. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Ökörség egyes. Nem látod, hogy a kérdező 12 éves gyerekével van baja az őrült spinének?
2020. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Meg a háztartással, meg az emberi együttéléssel. A gyerek csak kifogás, mert rájött, hogy melléfogott az idősödő adonisszal, aki bár a gyárban remekel, otthon már nem annyira. Hidd el, tudom mit beszélek.
2020. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A sex köztünk minden napos. Ezt el is mondta hogy életébe nem volt senkivel ilyen jó. A testiség terén semmi baj nincs. Van hogy napi kétszer is egymásnak ugrunk. Mákom van mert 28,30-évesnek néznek és sportolok.
2020. jún. 4. 21:38
 5/26 A kérdező kommentje:
Szakvezető vagyok és maszek másodállásban. De minden nap öt, legkésőbb hat órára itthon vagyok. Ő váltig állítja hogy a fiam miatt van. Már csak a tudat. Ez a terhessége hatodik hónapjában kezdte kimutatni. És a gyerek tervezve volt nem becsúszott. Ő akarta nagyon tőlem.
2020. jún. 4. 21:42
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Kedvesem, őszintén ki a fontosabb neked? A srác akivel élsz, vagy a 12 éves gyermeked?

Mert ahogy látom választanod kell.

De annyit elmondok, hogy ez dúrva... A 12 éves fiadat sajnálom, hogy valaki utálja oknélkül. Szegénykém.

2020. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
95%-ban biztos vagyok benne kérdező, hogy a fiad egyetlen bűne, hogy erőforrásokat von el a csajtól és a közös gyereketektől. Én megértem a szitud, de ha az ő fejével gondolkodsz....
2020. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért kavargat egy másik pasival? Ne legyél már naív, így is, úgy is menni fog, legalább a fiadat ne dobd el egy ilyen miatt. Nyugodtan költözzön el, majd rájön, hogy egy kisgyerekkel maximum szexre kell az új pasijának.
2020. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A fiamat nem . Ezért hagytam hogy menjen a lányommal. Gyerekről nem tudnék lemondani senki de senki kedvéért. Egyikről sem.
2020. jún. 4. 21:59
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ő már kiszeretett belőled, a többi csak kifogás. Már az utódod is megvan, a kisfiadra fogja a sza...rságait. Ne dőlj be a zsarolasának, inkább hozd helyre a dolgokat a kisfiaddal amielőtt elveszítenéd a szeretetét ès készülj fel, hogy a lányodnak is csak hétvégi apukája leszel. Nőkènt mondom, hogy vannak ilyen elvetemült nők akik sohasem fogadjak el az előző házasságból született gyerekeket ès mindent megtesznek, hogy a férfi közeléből eltávolítsák őket.
2020. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!