Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Reménykedjek még? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még? Lányok véleményére lennék főleg kíváncsi. Kettő éve vagyok párommal és van egy kilenc hónapos kislányunk. Nagyon imádom őket. Én 39-éves ,mostani párom 24-éves, akitől a lányom van.

Figyelt kérdés
De nekem egy előző kapcsolatomból van egy 12-éves fiam akit úgyszintén nagyon szeretek. Kettő hetente láthatom. Nagyon jó gyerek és szereti a hugicáját és páromat is. Fél éve sajnos párom elkezdett zsarolni hogy elhagy ha a fiamról nem mondok le. Mindent megtesz hogy ellehetetlenítse a fiammal való kapcsolatomat. Saját házamba amibe páromnak semmilye nincs ,nem hozhatom el. Gyakorlatilag fél éve a mamához viszem hogy ne legyen akkora veszekedés. De már nem bírom. Kettő órát látom így a fiamat kettő hetente. Már flörtölt a hátam mögött három hétig egy nála fiatalabb gyerekkel akivel már sexről együttélésről beszéltek párom képeket is küldött neki magáról. Hazudott nekem egy hétig mikor erre fényderült és tagadta. Aztán csak beismerte ,de engem hibáztatott . Ez mind az miatt van amiket tesz mert nem mondok le a fiamról. Most hétfőn albérletbe ment a kislányommal mert ő ezt így nem bírja. A fiam pont kettő hónapja nem is volt nálam. Nem is láttuk de ennek ellenére elhagyott mert nem mondtam le róla. Szegény fiam azért nem jött ilyen sokáig mert megbeszéltem vele ,hogy ez idő alatt beszélek párommal. De gyakorlatilag így is elhagyott. Nem tudom mitévő legyek ,vagy ez normális egy nőtől ? Hiába kérdeztem ,hogy ha vele történik mindez ,akkor lemondana a gyerekéről? De válasz nincs ,vagy hogy ez nem ugyan az. Egész nap csak a facebook nyomkodás , se főzés se takarítás ha jött a fiam. Csak a fekvés és csetelés de ez minden nap még akkor is ha kettesben voltunk. Ez volt minden napja. Kettő helyen dolgozok hogy mindenük meglegyen. Semmit nem tudott értékelni. Egyszerűen nem tudom mi ez.

#A nő csak kihasznált? #Csak a gyereket akarta? #Miért ilyen makacs? #Vissza jön? #Rájön hogy hibázott? #Belátja valaha?
2020. jún. 4. 21:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10/10-es

Ezt nagyon jól megfogalmaztad. De akkor miért hívogat naponta többszőr hogy , hogy vagyok,ott alszom e nála . Menjek minden nap.

2020. jún. 4. 22:07
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet erre mit mondani. Egy barom vagy, aki egy feszes pináért eldobta minden méltóságát és észre sem veszi, hogy a tökénél fogva rángatják meglett ember létére. Undorító az ilyen ember
2020. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

10# vagyok. Azért hivogat, hogy visszahúzzon, ha el akarnád engedni, és mivel éppen zsarol, azt várja, hogy tedd meg, hogy elhagyod "érte" a fiadat és visszavárod őt.

39 éves vagy, ne dőlj be a számító dögnek, mert ahogy írta valaki, nagyon jól írta, a legnagyobb gond a pénz amit a kisfiadra költesz, nem rá költöd és a házra is pályázik, hiszen a kisfiad majd az örökösöd is lesz. Könyvet lehetni írni az emberi gonoszságokról :(

2020. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor bármennyire is szeretem ,el kell engednem. De így nagyon nehéz . Folyton keres.
2020. jún. 4. 22:29
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

24 éves csaj, te meg azonnal gyereket gyártasz neki, mert ő akarja. Sőt, talán ugye 22 éves volt.

Minek kellett ez a gyerek? Még egy normális kapcsolat sem alakult ki köztetek.

Én bizti a fiamat választanám, a nő meg jobb is ha eltakarodott tőletek.

Csak az a baj, hogy onnan meg van egy lányod, így teljesen szétszakadt egy család.

Miért nem olyat választottál akinek már van gyereke, aztán tudja hogy működnek a dolgok.

A legtöbb gyerektelen nő, képtelen elfogadni ha a pasinak van gyereke. Ha kicsi, azért mert nyűg, ha nagy, akkor meg azért mert költesz rá.

Igaza volt itt valakinek, aki azt írta, nem bírja a nőd, hogy viszi a pénzt a fiad.


De ha már ilyen szituba keveredtél, tegyél már rendet a nő fejében hogy mit képzel már magáról.

De szerintem hagyd a fenébe ezt a k...át aki kisbaba mellett mindenkinek odatartja magát, szabadulj meg tőle mielőbb mert teljesen kicsinál téged lelkikeg is meg anyagilag is.

2020. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért keres? Mert az új kanja nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és nem akart pótapuka lenni.
2020. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ki milyen virágot szakit, olyat szagol...
2020. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szóval nem arról van szó, hogy a csaj az ő utódja túlélését tartja maximálisan szemelőtt és azért építené le a kérdező gyerekét, hogy nekik jusson több guba.... Elnézést. Biztos nem a pénzről szól. 😃
2020. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
De igen, erőssen benne van az a pakliban, hogy a saját gyereke miatt is van ez, de teljesen mindegy, mert gonoszság ez is, az is.
2020. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon érezteti hogy szeret. De nagyon arrogáns,követelöző ,akaratos makacs. Iszonyatosan nehéz a természete. Olykor elfelejti hogy miattuk dolgozok . Ők a házamban voltak eddig és nem kellett aggódnia semmiért. Mindent megadtam. Az elején hozta vitte a fiamat. Főztek játszottak. Strandra mentünk,nyaraltunk . Mostanra meg vérszemei vannak. Zsarol követel . Ellenem neveli a lányomat. Messzire megy ne is láthassam. Mindent meg tesz hogy utáljon a lányom ,mert a fiam miatt lemondtam róluk ,pedig ő ment el. Nem én akartam. Nem tudom én még mit tehetnék ,de a gyerekeimről nem fogok lemondani. De ezt ő fel sem akarja fogni.
2020. jún. 5. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!