Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Reménykedjek még? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még? Lányok véleményére lennék főleg kíváncsi. Kettő éve vagyok párommal és van egy kilenc hónapos kislányunk. Nagyon imádom őket. Én 39-éves ,mostani párom 24-éves, akitől a lányom van.

Figyelt kérdés
De nekem egy előző kapcsolatomból van egy 12-éves fiam akit úgyszintén nagyon szeretek. Kettő hetente láthatom. Nagyon jó gyerek és szereti a hugicáját és páromat is. Fél éve sajnos párom elkezdett zsarolni hogy elhagy ha a fiamról nem mondok le. Mindent megtesz hogy ellehetetlenítse a fiammal való kapcsolatomat. Saját házamba amibe páromnak semmilye nincs ,nem hozhatom el. Gyakorlatilag fél éve a mamához viszem hogy ne legyen akkora veszekedés. De már nem bírom. Kettő órát látom így a fiamat kettő hetente. Már flörtölt a hátam mögött három hétig egy nála fiatalabb gyerekkel akivel már sexről együttélésről beszéltek párom képeket is küldött neki magáról. Hazudott nekem egy hétig mikor erre fényderült és tagadta. Aztán csak beismerte ,de engem hibáztatott . Ez mind az miatt van amiket tesz mert nem mondok le a fiamról. Most hétfőn albérletbe ment a kislányommal mert ő ezt így nem bírja. A fiam pont kettő hónapja nem is volt nálam. Nem is láttuk de ennek ellenére elhagyott mert nem mondtam le róla. Szegény fiam azért nem jött ilyen sokáig mert megbeszéltem vele ,hogy ez idő alatt beszélek párommal. De gyakorlatilag így is elhagyott. Nem tudom mitévő legyek ,vagy ez normális egy nőtől ? Hiába kérdeztem ,hogy ha vele történik mindez ,akkor lemondana a gyerekéről? De válasz nincs ,vagy hogy ez nem ugyan az. Egész nap csak a facebook nyomkodás , se főzés se takarítás ha jött a fiam. Csak a fekvés és csetelés de ez minden nap még akkor is ha kettesben voltunk. Ez volt minden napja. Kettő helyen dolgozok hogy mindenük meglegyen. Semmit nem tudott értékelni. Egyszerűen nem tudom mi ez.

#A nő csak kihasznált? #Csak a gyereket akarta? #Miért ilyen makacs? #Vissza jön? #Rájön hogy hibázott? #Belátja valaha?
2020. jún. 4. 21:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Engedd el a dolgot, egy nárcisztikus kis p@caat fogtál ki.


Ragaszkodhatsz a gyerekhez, láthatod, de mindig is Ellend fogja nevelni.


Te vagy a hibás,senki más.


Dobtad az asszonyt a kiscsaj miatt?

2020. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem. Volt párom szakítása után három év telt el mikor megismerkedtem jelenlegi párommal.
2020. jún. 5. 08:34
 23/26 anonim ***** válasza:

Ez a sz.arházi azt hiszi, hogy annyira oda vagy érte, hogy majd eldobod a gyerekedet. A legrosszabb fajta nőt fogtad ki, aki zsarolással/bosszúval akar maga mellett tartani és, ha nem úgy táncolsz, ahogy ő fütyül, akkor aljas módszerekhez folyamodik. Sajnálom, hogy kifogtál egy ilyet, de most próbálj jó döntést hozni. Magaddal teszel jót, ha most kirúgod és elkezded megtervezni a jövődet nélküle. Vannak báránybőrbe bújt farkasok. Csernus mondta egyszer: "vannak olyan nők akik az ártatlanságukkal manipulálnak, mellettük a férfi erőssnek érzi magát, és ezt használják ki, ezek a legveszélyesebb nők" (nem szószerint idéztem, de ezeket a szavakat használta).


50N

2020. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért tisztában van a csaj azzal hogy nem úgy megy a lemondás hogy te eldöntöd aztán már közöd sincs hozzá? Van egyáltalán férje vagy párja az exednek?
2020. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Van neki. De eszem ágában sincs lemondani egyik gyermekemről sem.
2020. jún. 5. 19:34
 26/26 A kérdező kommentje:
Az eszem megáll. Egy hete elköltözött, majd rá kettő napra újra kezdte azzal akivel flőrtőlt mellettem,majd kiírta a facebookra hogy egydülálló. Erre a státuszomat én is megváltoztattam ő meg már írja hogy mi van már csajozni akarok? Hogy milyen szemét vagyok ,hogy eldobom a családom. De hiszen ő hagyott el ,ő törőlt. Ez mi?
2020. jún. 6. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!