Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg elvesztegettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvesztegettem a fiatal éveimet, ha 23 éves koromig kb 5x! szexeltem csak?

Figyelt kérdés
Zavar nyilván, de nem tudok mit tenni. Próbálkozom. Tényleg a fiatal éveimet elrontottam hogy nő nélkül telt?
2021. szept. 28. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Csak ha így gondolod. Szerintem nincs semmi jelentősége.
2021. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy mondanám, hogy kihagytál sok jó dolgot.

De ezeket fölösleges hajszolni.

Ha most jól működik, akkor örülj neki, ha meg nem, akkor teremtsd meg az alkalmat.

2021. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

én 27 éves koromig egyszer sem

aztán találtam egy szuper jó, sok mindenre nyitott párt, és bepótoltam vele mindent.

amúgy nem tudom, tanulsz-e még, de független dolgozó emberként sokkal gazdagabb szexuális életed lehet, mint mikor még anyádéknál élő diák vagy

2021. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenből kimaradtál, de ha ezen rágódsz az változtat valamin is?
2021. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 1x sem szexeltem 25 évesen. És ki nem szarja le? Válogatós lány vagyok és kész
2021. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figy' most picsogsz és siránkozol a múlton, vagy mész előre és megoldod hogy az elkövetkező x évben meg évente 50x dugj? Siránkozással ez nem fog összejönni.
2021. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted 23 évesen öreg vagy? o.O Szedd össze magad, ne a neten siránkozz ember.
2021. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú még szűz ilyenkor, nem vesztettél még semmit. Valószínűleg még most kezdesz egyeltalán fiú helyett férfinak kinézni. ;)
2021. szept. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!