Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek zavaró, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek zavaró, ha rgy nő csak így tud elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz orgazmust elérnem szex közben, hüvelyi orgazmusom soha nem volt, de csiklóizgatással is nagyon ritka és nehéz az orgazmus számomra. Az a baj, hogy kicsit rosszul esik, hogy ilyen vagyok és úgymond nem is akarok bajlódni a dologgal legtöbbször, mert tudom hogy nagyon sok idő lesz vagy nem is sikerül. Az egyetlen módja, amennyire kitapasztaltam, ha a férfi csak a farka max feléig van bennem, kb a makkját mozgatja csak bennem. Ez valamiért jobb érzés és ha közben izgatom magam, talán összejöhet az orgazmus. A másik ami jó tud lenni, ha egyáltalán nem mozog a partnerem, csak bennem tartja a péniszét. Ezzel a 2 módszerrel+ csiklóizgatással tud sikerülni, de sok idő kell hozzá. Emiatt szorongok, mert tudom, hogy most miattam nem tudjuk kiélvezni a szexet rendesen.

Az lenne a kérdésem, hogy titeket mennyire zavarna, ha több percig ezt kéne csinálni a partneretekkel? Közben én nem tudok aktív se lenni, csak fekszem, izgatom magam csukott szemmel (így könnyebb csak az érzésre fókuszálnom). Nektek ez nagyon kiábrándító lenne vagy sokat elvenne az élvezetből? Mert nem tudjátok olyan ütemesen csinálni és én is passzív leszek ezekben a percekben.

Tényleg teljesen őszinte válaszokat szeretnék, nem udvariaskodást.


2021. nov. 10. 15:57
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#17: De mégis mit keressek, ha mindig ilyen voltam? Nem 16-18, vagyok, hanem huszonéves, volt már jó pár partnerem, szexkapcsolatban is és szerelemből is szexeltem már. Ismerem elég jól magam, megkockáztatom jobban, mint az átlag. Soha a büdös életben senkivel nem ment, szóval szerinted miféle gyökereket kéne keresgélnem?

A szexuális életem meg honnan veszed hogy nem az igazi? Mint ahogy korábban le is írtam, mivel MINDIG ilyen voltam, nincs hiányérzetem, mert nekem ez a normál állapot és nagyon jó nekem a szex így is. Valószínűleg az átlagnál jobban is élvezem a szexet, jobban megélem. A libidóm is nagyon magas. Csak tudnám hogy te mégis honnan következtetsz arra hogy nekem a szex nem jó..

Pontosan az volt eddig a problémám, hogy nem akartak beletörődni a partnereim abba, hogy ilyen vagyok. Hamisan abba ringatták magukat, hogy na majd most ők megmutatják, valahogy megoldjuk, vele biztos más lesz. De belátható, hogy nem fogok tudni megváltozni, ha egyszer nem vagyok rá képes. Hiába jössz te is ezzel a baromsággal. Néha igenis el kell fogadni, hogy valaki olyan amilyen. Az exeimmel is ez volt a probléma, hogy a hülye agyuk miatt egy idő után csalódtak. Holott ha rlfogadtak volna olyannak, amilyen vagyok, engem se stresszelnek halálba és magukat se. De ehhez kéne egy kis intelligencia is meg önzetlenség.

#18: <3

2021. nov. 10. 18:39
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

18#


Mit böfögsz a felnőttek dolgába te szerencsetlen!

Lehet te bólogató jancsika vagy,és igen -nemmel vagy képes csak válaszolni,de mások ezenkívül tanaccsal is tudnak szolgálni.

Az meg nem akkora baj,hogy seg..fejnek kelljen lenned!

2021. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21%

21#

Hát jó.Bocsáss meg akkor,hogy a megoldáson járt az eszem.Nyilván már mindent megtettél, és szakembereket is felkerestél.

Igen akkor te ilyen vagy.

Sajnálom hogy ez van.

Majd jön valaki, akinek ez jó lesz élete végéig.

Tuddod azok a ferfiak nyilván remenykedtek.Mert azért ma már szamtalan szexuális problémara van megoldás.

Tehát nyilván egy olyan valakit kell találnod,aki semmit sem akar tenni.

Sok sikert!

2021. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még izgató is lenne
2021. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom írni, hogy átérzem a dolgot, baromi frusztráló és kellemetlen tud ez lenni... De szerintem ha valaki emiatt elhagy az elég gáz, és jobban is jársz ha nem fecsérelsz ilyen emberekre sok időt. Mivel te szeretnél szexelni, nyitott vagy a dolgokra stb., de önhibádon kívül nem tudsz elélvezni... Ezért ne hibáztasson senki. Olyan mintha valaki beteg lenne (ez nyilván szélsőség) és ezért haragudnának rá. Én is sokszor úgy érzem, hogy "kolonc" vagyok a szexben, elég nehezen megyek el, főleg punciba, nyalással is kell 10-15 perc mire elmegyek.. De én se várom el, hogy mindig eltudjak menni, sőt... Szóval nem vagy egyedül, kitartást, majd meglesz a megfelelő partner hozzá!

27L

2021. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%
Én is élvezem a sokáig tartó szexet akkor is, ha közben nem élvezek el! A hosszan tartó szeretkezés baromira izgató számomra! Szeretek figyelni a partnereim igényeire, mert ez a játék csak így élvezetes! A páromnak én is bent szoktam így tartani, ahogy írtad. Élvezem, mert jó és izgat mert örömet szerzek Neki vele!
2021. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező:

Attól, hogy volt sok szexpartnered, és nem 16-18 éves vagy, miben jelenti azt, hogy akkor nincs is gyökere ennek a dolognak, amit fel kellene tárni? Hogyan függne össze ez a kettő?

Pont mivel kezdettől ilyen vagy, bárki is próbálkozzon, mutatja azt, hogy itt a baj forrása nem a szexpartnereidben van, hanem máshol kell keresni. Erre kell szakember. Akár az is lehet, hogy kisgyerekként szidtak le, mert a puncidhoz nyúltál, és ezért alakult ki benned feszélyezettség, vagy más trauma hatására. Ez, amit írsz, nem testi, hanem mentális. Fejben dől el. Hiszen szervileg képes vagy az orgazmusra, mint írod.

Olyan nincs, hogy "valaki ilyen", és ezt ennyiben kell hagyni.

Képzeld magadat a férfi oldalra. Te hogyan éreznéd magadat, ha sohasem juttatnád el a férfit, mindig csak te élveznél? Nem alakítana ki benned bűntudatot, vagy önbizalomhiányt?

És az, hogy "de egyébként mindenhogy a kedvére teszel az ágyban", csak még rosszabbá teszi ezt.

A konfliktusok 90%-a eltűnne, ha a másik fél helyébe is beleképzelnénk magunkat, nem csupán maradnánk mindig a saját szemszögünkben.



"Olyan mintha valaki beteg lenne (ez nyilván szélsőség) és ezért haragudnának rá."


Nem az a baj, ha valakinek problémája van, hanem ha elutasítja annak orvoslását.

2021. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Jézusom de szánalmas, amiket itt összehordtál. Képzeld nincs semmiféle traumám és egy normális férfit nem kéne zavarjon ez a dolog. Csak annak lesz önbizalomhiánya ettől, aki mentálisan instabil, eleve önbizalomhiányos.

Mellesleg olvasd el újra, hogy mi volt a kérdés, mert nem arra válaszoltál. Ha gondot okoz a szövegértés, ne osztogass másoknak kéretlen buta tanácsokat.

Imádom hogy mindig a leghülyébbek akarják osztani az észt ezen az oldalon...

2021. nov. 12. 10:53
 29/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, én férfiként vagyok olyan hogy nem tud eljuttatni nő a csúcsra. (férfi se a vicceskedők kedvéért) Volt sok barátnőm, próbálkoztam én mindennel a világon, de mindig magamnak kell befejeznem és nem tudok elélvezni se punciba, se szopásra, se análra, szüzen se tudtam elsőre, akkor se ha szűk, akkor se ha oblákolva fröcsögve nyeli tövig a farkam és szív mint a gép. Sehogy. Kiverni is csak magamnak tudom. :D

A nők is sokféle képen álltak ehhez, valaki meg akarta mutatni hogy na majd ő lesz az, valakit zavart hogy nincs meg az az élménye mint más partnerével hogy egymásra hangolódva egyszerre élvezünk el, valaki örült neki, mert addig csak 5 perces pasijai voltak és végre valaki megdugta rendesen.

Nekem is mondták már meg okos nők hogy biztos sokat vertem a farkam és azért vagyok ilyen, - a legtöbb férfi sokat veri a farkát aztán mégis hamar elsül egy punciban -. Én igyekszem elfogadni magam és a helyzetem. Nem hiszem, hogy ezzel ne lehetne együtt élni. Nem akkora probléma számomra, ahogy te is mondod élvezem a szexet így is és a jelenlegi barátnőmnek ez nem jelent problémát.

2021. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29: Na ez érdekesebb, hogy férfiként vagy ilyen, ugye ez kevésbé gyakori, mint mikor egy nőnek nem megy.

Látom te is tapasztaltad a sok okosságot, amiket ontanak az emberek ilyenkor, meg majd ők jobban tudják neked mi kell meg hogy lesz jó:D persze..

Mondjuk szerintem én bajban lennék, ha ugyanilyen férfival lennék. Mert akkor egyikünk se élvez el és soha nem ér véget a szex:DD

Egyébként én olyannal találkoztam, aki az első hetekben nem tudott elélvezni, utána meg igen. Bár ez talán inkább valamiféle szorongás miatt lehetett, mondta hogy mindenkivel ez szokott lenni neki. Érdekes ez is. Engem nem zavart, nem bántott, csak ugye az volt hogy egyikünk se élvez el és úgy fura volt abbahagyni a szexet, valahogy megszokja az ember, hogy az orgazmus a lezárás. Kb olyan volt, mintha 2 átlag ember félbehagyja a szexet. Az is olyan fura érzés, nincs lezárva fejben. Persze hozzá lehetne szokni az biztos.

Az szuper, hogy a jelenlegi párodat nem zavarja, szerencsés vagy:)

2021. nov. 12. 12:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!