Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek zavaró, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek zavaró, ha rgy nő csak így tud elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz orgazmust elérnem szex közben, hüvelyi orgazmusom soha nem volt, de csiklóizgatással is nagyon ritka és nehéz az orgazmus számomra. Az a baj, hogy kicsit rosszul esik, hogy ilyen vagyok és úgymond nem is akarok bajlódni a dologgal legtöbbször, mert tudom hogy nagyon sok idő lesz vagy nem is sikerül. Az egyetlen módja, amennyire kitapasztaltam, ha a férfi csak a farka max feléig van bennem, kb a makkját mozgatja csak bennem. Ez valamiért jobb érzés és ha közben izgatom magam, talán összejöhet az orgazmus. A másik ami jó tud lenni, ha egyáltalán nem mozog a partnerem, csak bennem tartja a péniszét. Ezzel a 2 módszerrel+ csiklóizgatással tud sikerülni, de sok idő kell hozzá. Emiatt szorongok, mert tudom, hogy most miattam nem tudjuk kiélvezni a szexet rendesen.

Az lenne a kérdésem, hogy titeket mennyire zavarna, ha több percig ezt kéne csinálni a partneretekkel? Közben én nem tudok aktív se lenni, csak fekszem, izgatom magam csukott szemmel (így könnyebb csak az érzésre fókuszálnom). Nektek ez nagyon kiábrándító lenne vagy sokat elvenne az élvezetből? Mert nem tudjátok olyan ütemesen csinálni és én is passzív leszek ezekben a percekben.

Tényleg teljesen őszinte válaszokat szeretnék, nem udvariaskodást.


2021. nov. 10. 15:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#3: Nem egészen, mert közben bennem lenne a partnerem, csak lassan vagy egyáltalán nem kéne mozognia. Tehát éri inger a farkát, csak nem olyan intenzív.

#5: Sajnos már vettem észre partneremen, hogy teher neki, emiatt az évek alatt kialakult bennem egyfajta szorongás. Egyrészt amiatt, hogy a partneremnek ez unalmas vagy teher, másrészt ott a nyomás hogy akkor ha már bevállalja nekem ezt, el kéne tudnom élvezni. Elég nehéz helyzet ez sajnos:( Emiatt legtöbbször inkább azt mondom a partneremnek, hogy nem megy sehogy az orgazmus, hagyjuk és csak szexeljünk.

2021. nov. 10. 16:13
 12/34 A kérdező kommentje:

#7: A lüktetés nem gond, sőt az csak segít, mert izgató. Van aki tudja direkt is mozgatni, azt szerettem:)

#8: Megértem:( Sajnos a párkapcsolataimban ilyen férfiakkal voltam együtt, akiknek nem tudtam megfelelni az orgazmus hiánya miatt. Volt aki meg is csalt és később bevallotta, hogy emiatt, mert kellett neki hogy egy nő elékvezzen a farkától. Mondanom se kell mennyire fájt, nem direkt vagyok ilyen selejtses:/

2021. nov. 10. 16:16
 13/34 anonim ***** válasza:
89%
Imádnék egy ilyen nőt :)
2021. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

"Közben én nem tudok aktív se lenni, csak fekszem,.."


Hát ha te fekszel mint egy köteg tüzifa,akkor az azért olyan nulla közeli vágyhoz közelítene.

Szval kiábrándító.

Nekem kell hogy a nő aktív legyen mint én,és lássam hogy élvezi is az elejétől.


Az okot kell megszüntetni és nem hozzáigazítani valakit.

2021. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

#14: Csak erről az x percről beszéltem, előtte és utàna nagyon is aktív vagyok az ágyban, rám ezzel kapcsolatban sosem volt panasz. Nem vagyok prűd sem, elég perverz és nyitott vagyok, de ez most egy másik téma.

Ezek szerint téged az is ennyire zavarna, ha valamikor a szex közepén vagy végén lenne egy ilyen időintervallum, amikor a nő passzív?

2021. nov. 10. 16:26
 16/34 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el ezt a kérdést. Teljesen mindegy mit válaszolnak, úgyse közülük kerül ki a nyertes, aki meg szeretni fog úgy is megtesz mindent majd érted.

#2- es voltam

2021. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

15#

Most is azt mondom,hogy kezelni kell a problémát.

Itt nem arrol van szó hogy zavarna e.

Ha van partnerem nyilván kiállok mellette.Segítem,de ehhez kell lennie bened egy hajlandóságnak arra vonatkozóan,hogy jobbá tedd a szexuális életed,ami neked sem az igazi.

Tehát megint csak azt tudom irni,hogy a probléma gyökerét kell megfogni,nem pedig olyat keresni aki ebbe veled együtt beletörődik,hogy ez van,oszt jolvan.

Lehet lepontozni.

2021. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

#17 B.szom a szád, ha kislány kora óta ilyen, akkor milyen problémánanak a gyökerét keresse, te? Nem lehet hogy csak simán ilyen és kész? Olyan k.rva nehéz ezt elhinni?

Nem az volt a kérés hogy váltsd meg az életét a kéretlen és dilettáns tanácsaiddal, hanem hogy válaszolj téged mennyire zavarna.

2021. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez nagyon bejönne mert én meg imádom azt ha minél tovább el tudom húzni a magömlés előtti állapotot. Lassan mozogva,tövig benyomva,bent tartva,úgy hogy még éppen ne élvezzek el.Minél tovább csinálom ezt a kötéltáncot annál nagyobb orgazmusom lesz a végén. Persze a vad,intenzív szexet is imádom,mindkettőnek meg lehet találni a helyét és az idejét. Szerintem ez egyáltalán nem hátrány hogy így működsz kérdező,ezen ne emészd magad.Előbb vagy utóbb majd csak megtalálod azt a partnert akivel meglesz az összhang a szexben is.
2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
62%

te a saját dolgod miatt szoronganál, én meg a sajátom miatt

ha te elnéznéd az enyémet én is elnézném a tiedet

és úgy lenne ahogy mindkettőnknek jó és élvezetes

f/28

2021. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!