Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek zavaró, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek zavaró, ha rgy nő csak így tud elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz orgazmust elérnem szex közben, hüvelyi orgazmusom soha nem volt, de csiklóizgatással is nagyon ritka és nehéz az orgazmus számomra. Az a baj, hogy kicsit rosszul esik, hogy ilyen vagyok és úgymond nem is akarok bajlódni a dologgal legtöbbször, mert tudom hogy nagyon sok idő lesz vagy nem is sikerül. Az egyetlen módja, amennyire kitapasztaltam, ha a férfi csak a farka max feléig van bennem, kb a makkját mozgatja csak bennem. Ez valamiért jobb érzés és ha közben izgatom magam, talán összejöhet az orgazmus. A másik ami jó tud lenni, ha egyáltalán nem mozog a partnerem, csak bennem tartja a péniszét. Ezzel a 2 módszerrel+ csiklóizgatással tud sikerülni, de sok idő kell hozzá. Emiatt szorongok, mert tudom, hogy most miattam nem tudjuk kiélvezni a szexet rendesen.

Az lenne a kérdésem, hogy titeket mennyire zavarna, ha több percig ezt kéne csinálni a partneretekkel? Közben én nem tudok aktív se lenni, csak fekszem, izgatom magam csukott szemmel (így könnyebb csak az érzésre fókuszálnom). Nektek ez nagyon kiábrándító lenne vagy sokat elvenne az élvezetből? Mert nem tudjátok olyan ütemesen csinálni és én is passzív leszek ezekben a percekben.

Tényleg teljesen őszinte válaszokat szeretnék, nem udvariaskodást.


2021. nov. 10. 15:57
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ha nincs orgazmusom, az engem nem zavar, sosem haragudtam senkire emiatt és nem von le a szex minőségéből számomra. Tehát nem lenne probléma az se, ha csak szexelünk rendesen, ahogy jól esik és kész és nem csináljuk azt amit fent leírtam. Magyarul nincs mögötte kényszer, hogy valahogy el kell élveztetni engem mindenképpen.
2021. nov. 10. 15:59
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elég volt csak olvasni és elképzeltem a szituációt. Miért venne el az élvezetből? Ha valaki csak magára figyel az meg mit akar tőled.
2021. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
7%
Magyarán egyedül masztizik és én meg malmozzak a kezemmel addig?
2021. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
#3 nem megy a szövegértés ugye csillagom?
2021. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
57%
Ezt így a leírtak alapján nem lehet eldönteni. Mindenkivel más a szex. Lehet, hogy valamelyik pasivan nem fog menni, valakinek pedig rendben lesz. Erre csak olyan ember tud válaszolni, akivel szexeltél már.
2021. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Összességében egyáltalán nem zavaro. Tökéletes élvezet igy is!
2021. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,hogy velem például nem menne,mert nekem lüktet a péniszem és a punciban akaratlanul is mozog.
2021. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
Hosszú távon zavarna, magam miatt... ugyanis én csak úgy szeretek szexelni, ha akárhogy is, de a nőnek IS legyen orgazmusa. Amit írtál, az néha elmegy, van ilyen, de állandóan ez ... nem hiszem, hogy évekig bírnàm. Vagy megtanulnád a segítségemmel, hogy hogyan legyen gyorsabban 🤫🤫
2021. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavar, ha a nő így szeretné, akkor így csinálnám neki, amig el nem élvez. Én úgyis minden szex végén elélvezek. A kölcsönösség a lényeg.

40f

2021. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nem lenne. Mindegy hogyan, a lényeg, hogy elvigyelek a csúcsra. Igazából még fel is izgat, ha nem mozgok benned, csak golyókig bent vagyok. Tantrikus szex feeling. Közben átkulcsolsz a lábaiddal, a popsi alá markolok, test a testtel szorosan összefonódik. Mehet a csókolózás is közben. Az sem para, ha csak kisebbeket mozoghatok, beléd hatolva. Én úgyis elmegyek, a legfontosabb, hogy te is elmenj, az ad örömöt nekem. Szóval nem baj, minden megbeszélés kérdése. F
2021. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!