Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életképtelen, selejtes egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképtelen, selejtes egy olyan fiú aki 20 felett még szűz?

Figyelt kérdés

A kinézetemmel nincs gond, inkább azzal van baj hogy nem tudok kapcsolatot kialakítani nincsenek jó készségeim.

Ha ennyi idősen nem sikerült női test közelébe jutnom akkor selejtes vagyok és sosem fogok szaporodni?


2021. nov. 7. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez is egy lejárató kérdés amit egy dagadt, zsíros hajú, feminin nő írt ki!
2021. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez nő még gurul is,olyan teltkarcsú.
2021. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ja én is így vagyok, ha akarsz menjél prostihoz, ha nem zavar, hogy a pénzed miatt fekszik le veled én ezért sem megyek
2021. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem!

Ne gondolkodj már így... Minden hozzáállás kérdése, és ez nem csak duma.

Nagyon sok megerősítő videót találsz ami segít helyre tenni téged.

L

2021. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem életképtelen hanem értékes. Igényes férfi nem egy igénytelen kan aki dug összevissza, attól nem lesz férfi, azt a ló is tudja. FÉRFI az, aki a kedvesének a nászéjszakán ajándékba adja a szüzességét. De ez lányra is ugyanígy igaz. Ne olcsó kanca legyen hanem NŐ, a szó igazi értelmében.
2021. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt mindig abban van a hiba aki nem tud kapcsolatot kialakítani.

Az ilyeneket nem azért kerülik a csajok, mert csúnyák, hanem mert érződik rajta hogy milyen jelleme van. Ami taszító nekik.

Ebben is áll a megoldás. Rá lehet jönni mi a baj és személyiség fejlődni.

2021. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%
Életképtelen, selejtes egy olyan lány (én) aki 20 felett még szűz?
2021. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedj a #8-as selejttel.
2021. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem a szüzességed miatt vagy selejt, hanem mert azt gondolod ez ennyit számít, és ezen rugózol ahelyett, hogy élnéd az életed. Aki így nyilatkozik saját magáról, ahhoz senkinek nem lesz kedve. "Szia, Peti vagyok egy selejt szar aki még szűz, járunk?" - kb ez süt a szövegedből, ne lepődj meg hogy a kutya se szól hozzád.
2021. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!