Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Selejtes vagyok mert nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes vagyok mert nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Hasonló korúaknak, meg még a fiatalabbaknak is volt már kapcsolatuk, ami nekik teljesen természetes, én meg mit nem adnék érte. Kimaradva érzem magam a fiatalok közül. Tudom azt hogy még évekig nem is lesz senkim hiába akarom.


Ti ismertek olyat akinek nem volt még senkije pedig nincs vele semmi gond?


2021. márc. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Selejtes semmi képen sem, csak nincs szerencséd! 🙃😉
2021. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod hogy nem lesz-e???
2021. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek 28 éves szűz én vagyok.

Azt mondják a szenvedés az erő alkotó eleme úgyhogy minden nappal egyre erőssebb vagy erre gondolj

2021. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szia nem vagy ez miatt selejtes. De naponta felrakjatok ugyan azt a kerdest. Valtoztatni kell rajta! En nem tudok helyetted becsajozni! Szedd ossze a tokodet es ismerkedj. Itt nem fognak megsajnalni a nok!
2021. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi az oka?

Hány éves vagy?

Mi miatt nem lesz még évekig senkid?

Ezek nagyon nem mindegyek, mert teljesen más a válasz, ha 45 éves vagy, a viselkedésed miatt nem kelllesz senkinek (túl sok kellemetlen, rossz tulajdonság, rossz szokás), és a változásta hajlandóság miatt esélytelen évekig, és teljesen más, ha 16 éves vagy, és azért nem volt még barátnőd, mert még mások a prioritásaid (mondjuk tanulni, sportolni stb, és ezek mellett nem jutna rá időd)

2021. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
#4essel egyet kell hogy értsek. Neked kell változtatni mert a te életed. Attól hogy azt mondjuk selejtes vagy vagy nem vagy az neked még nem lesz könnyebb. Ezen a gondolkodásmódon kéne változtatnod mert ha így látod magad, ezt gondolod magadról az a kisugárzásodon is meglátszik. Az pedig nem éppen vonzó
2021. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy selejtes.
2021. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki maga sorsának a kovácsa! Ha valaki csak otthon ül, és a gépén telefonján játszik és meg se próbál ismerkedni, az ne itt sírjon, hogy nincs nője! Manapság, hála az internetnek, még munka közben is lehet ismerkedni, csak próbálkozni kell, nem várni a csodát.
2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem selejtes vagy, csak egy picsogó kisgyerek, önsajnáltató. Amíg ezt nem vetkőzöd le magadban addig nem is nagyon fog változni a helyzet. Van egy ismerősöm 30x éves koráig szűz maradt, akkor rázta meg végre magát, hogy na akkor most azért is - azóta kétgyerekes boldog családapa.
2021. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!