Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ez kiábrándító lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez kiábrándító lenne számotokra szex előtt?

Figyelt kérdés

Szóval valószinuleg a kocsimban fogunk szexelni, viszont randi után megyunk, és...ugyebár nyukálás elott kezet is illene mosni, ha az ember nem akar beteg lenni. Szóval kiábránditana titeket, ha a barátnotok mielott megujjaznátok mondaná, hogy elobb mossatok kezet?

Kézmosás helyett most kéz fertotlenités lesz, meg ásványvizzel lemosás. Ez mennyire libidó csökkento a fiunál?



2021. nov. 6. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem eleve az egész kocsiban szex megalázó lenne. Libidó csökkenés lenne. N
2021. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt megértem... Sajnos most csak itt tudunk, nincs máshol lehetoségunk :/
2021. nov. 6. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Búvóhely pár órára egy tízes alatt megvan. És akkor kényelmesen egymásra hangolódhattok. 1#
2021. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, de nekem ez a kocsiban való szexeles annyira undorító annyira amatőr, vérbeli proli dolog számomra. Pedig férfi vagyok.


A kérdésre viszont, lehet kapni ilyen szabban lapokat pl dm-ben, rossmanban. Egy kis víz meg zsepi és kezet lehet mosni. Meg ugye van a kezfertotlenito, de az alkoholos és lehet irritalna a vaginat.

2021. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Fuh már a kocsiban dugás is necces lenne. Persze míg fiatalabb voltam kipróbáltuk mint extrém hely, de azért nem szerveznék oda találkozót. Mellesleg ha valaki összedzsuvázza az ülést, tuti kiakadok:D

Ezen kívül szerintem a kézmosás vagy tisztítás alap. De az a baj, hogy jobb lenne ha a körmét is meg tudná mosni. Sok pasinak elég koszos tud lenni a körme, ami instant kiábrándít.

Tényleg nem tudtok búvóhelyt bérelni? Az is undi, de legalább egy rendes szoba lenne. Ha összedobjátok nem drága. De ha ez az első alkalom és csak szexre találkoztok, a férfinak amúgyis illene felajánlania, hogy bérel egy helyet. Szerintem.

N

2021. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az alkoholos cuccokat nem ajánlanám. Szerintem nem lenne kellemes érzés neked odalent, akkor se ha hamar elpárolog ugye. Ki tudja mennyire irritál majd. Meg van amelyik ilyen nyálkásra meg darabosra szárad, az még rosszabb:D
2021. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a célnak popsitörlő is megfelel. Sőt azt még az együtt lét után is jól jöhet egy kicsit megtörölni magatokat.
2021. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne kiábrándító, teljesen rendben van a dolog a te p.ncid. Az hogy ezt kéred még egyáltalán nem túlzás. Azért persze ne akkor mond neki amikor már javában a dolgok közepében vagytok :)
2021. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát, engem hidegen hagy, hogy hol szexeltek. Nekem se a kedvencem a kocsi, de persze szexeltem már ott, mert ennek is megvan a maga varázsa, lehúzódni, egymásnak esni (ahol nem látnak). És semmi gáz nincs abban, amit írtál, igényes embernek ez alap. Egyszerűen most meg a kezed, és utána add neki a vizet meg a fertőtlenítőt stb és ennyi, ez alap dolog. Sőt én ajánlom a nedves törlőkendőt is, az elég praktikus.
2021. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez kultura és szocializácio, kérdése. Szerintem teljesen érthető kérés. Szolni sem kéne, magamtól is volna annyi eszem, hogy nem nyulok koszos kézzel egy lány puncijához.
2021. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!