Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgató, vagy kiábrándí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgató, vagy kiábrándító, ha pár perc szex után már lihegek és izzadok keményen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fizikailag gyenge, egész nap lapátolok, meg egyéb munkákat is bírok végezni, ha kell. Állóképességem is egész jó. De szex közben úgy letudok izzadni, meg lihegni, mintha nem is tudom mit csinálnék. De nem azért, mert nem bírom, hanem annyira felizgat a helyzet, és elveszi az energiám. Ez nektek kiábrándító, vagy izgat? 25f

2021. okt. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem is izgató,nem is kiábrándító. Semleges.
2021. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Semleges. Nyilván ha egy amúgy vonzó férfival szexelek, nem fog zavarni, ha izzadós meg kicsit jobban liheg. Persze ha ez nem azért van, mert 0 izom van rajta vagy mert elhízott stb. Szóval érted. Semleges, nem gond.

Emlékszem volt anno egy szexpartnerem, aki egy nagyon kisportolt testű 30-as férfi volt és nagyon izzadós volt. De hogy így simán rám is csöppent pár csepp mikor mondjuk misszionáriusban voltunk. Arcomra meg mellkasomra. Az elején meglepődtem, de nem zavart.

2021. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem izgató🙂
2021. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semleges, se nem izgat se nem zavar
2021. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Rossz élmény miatt eléggé irtózom az izzadtságtól ebben a helyzetben. (Főleg ha rám csöpög a másiké....)
2021. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semleges, de azé' ne kapjál közben infarktust 😂
2021. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os

Nem kapok, nyugi :D Meg amúgy is, elég hamar elszoktam élvezni, még mielőtt infarktust kapnék :))

2021. okt. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!