Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kiábrándító, ha egy nő mindig nagyon nedves szex előtt?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatom van és még nem vonzódtam annyira senkihez se, mint a mostani páromhoz. Ráadásul előtte egy évig nem is szexeltem, szóval ki is vagyok éhezve. Gyakorlatilag már akkor teljesen benedvesedek, mikor meglátom a párom. Sőt, akár akkor is, mikor elindulok, hogy találkozzak vele. Mire a szexre kerül sor, akkor már teljesen fel vagyok izgulva. A páromnak úgy tűnik ez tetszik, viszont kicsit aggódom, hogy nem fogja-e azt hinni, hogy nálam ez az alapállapot és van valami betegségem. Mert egyébként teljesen normális szokott lenni, plusz a régebbi kapcsolataimban is azért rá kellett segíteni, hogy benedvesedjek. Ő meg eddig ugye mindig csak azt tapasztalja, hogy teljesen nedves vagyok.

2021. szept. 4. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nemtudom én örülnék ha ennyire nedves lenne a párom minden alkalommal eszembe se jutna hogy ez betegség vagy ilyesmi
2021. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez az alapállapot, nem csak akkor ha valakihez nagyon nagyon vonzódom, akkor is ha kisebb a vonzódás. Eddig sosem kaptam rá negatív visszajelzést, sőt a legtöbb férfinek nagyon tetszett is és meg voltak lepődve:D

Volt már hogy egy férfi annyira vonzott, kívül belül az esetem volt és miközben térdeltem előtte és szoptam, folyt le a combomon a nedv:D (maga az orál is felizgat ha csinálhatom, tehát nagyon be voltam indulva és ilyenkor nagyon nedves tudok lenni). Persze ez nem minden alkalommal van, de attól függetlenül nagyon nedves vagyok. Szerintem ez csak pozitívum és jól fog esni a psinak:)

2021. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne probléma. :)


Ha ő azt mondja tetszik, akkor nincs gond.

2021. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ellenkezőleg, még jobban beindítana.
2021. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom is ilyen volt az elején jó darabig. Én imádtam ezt az időszakot.

Így két év után észrevehetően kevésbé lucskos, de mivel rendben van a szex, ez sem akkora probléma. Ha választhatnék, akkor inkább akarnám, hogy minden együttlét alkalmával extra nedves legyen.

2021. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ez csak pozitívum jobb mint ha száraz lennél
2021. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kiábrándítóbb ha az ellenkezője volna igaz. Nincs mitől aggódnod.
2021. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Hat éve élek együtt a férjemmel, és van, hogy már egy csókja annyira beindít, hogy nedves leszek

Neki tetszik ez 🤷‍♀️🙂

2021. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A miénk nem annyira friss kapcsolat. De már egy csókjátol annyira benedvesedek hogy mire szexre kerül a sor folyik a puncimbol a nedvesség.

Tök normális dolog. Az én páromnak nagyon tetszik ez.

2021. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha egy nő nagyon nedves, nekem nem lehet túlságosan az.
2021. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!