Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon kiábrándító, ha szex közben eltorzul az arcom?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha kemény szexben van részem, akkor kicsit szenvedős arcot vághatok, összeráncolom a homlokom és a szemöldököm. Mintha fájna valami. Pedig nincs erről szó, sőt nagyon élvezem a kemény szexet és még azt is, ha kicsit kellemetlen valami. Viszont attól félek, ez a grimasz kiábrándítja a férfit, akivel szexelek. Nem is lehetek valami szép ilyenkor. A volt párom tett is megjegyzést erre. Eddig csak 2 fiúval voltam. Most nem nagyon merek szexelni, pedig vágynék rá, de nagyon félek, hogy közben kiábrándítóan néznék ki:/ emiatt a szakítás óta nem szexeltem senkivel.

Légyszi az igazat mondjátok meg, hogy ez titeket zavarna vagy nem? Az se baj, ha igen, csak tudni szeretném mennyire zavaró ez.


2021. szept. 19. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kiábrándító és engem nem zavarna.
2021. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát megkérdezném hogy fáj e de egyébként nem igazán zavarna.
2021. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Téged érdekel a párod arca? Nem?


Akkor őket se kéne hogy érdekelje

2021. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna ha tudom, hogy nem azért van mert rossz. :D Az én volt partnerem is tudott érdekes arcokat vágni, de azért bevallom férfiasan izgató volt, hogy ennyire élvezi.
2021. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cseppszi ***** válasza:
100%
Akit zavar ez, az nem is szeret igazán - bocsi de szerintem így van. Ha valaki szeret és örömet akar Neked okozni, akkor ő úgy szeret ahogy Vagy! Grimaszostól és ha leizzadsz sex közben, akkor azt is szereti. Aki kifogásokat keres meg még el is hánytorgatja, attól szabadulj meg minél hamarabb, mert ő nem téged, csak a rádvetített álmait szereti és ha nem felelsz meg ezeknek az álmoknak, akkor jön a hiszti meg a szakítás. Engem speciel örömmel tölt el ha látom ezeket a jeleket a páromon.
2021. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
senkit se zavart, sztem mindenki hülye pofákat vág, pedig én elengedem magam minden tekintetben, nem fogom vissza N
2021. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek eltorzul, teljesen természetes.
2021. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nezegetem az arcat szex kozben :D
2021. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál?
2021. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!