Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartanátok kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok kiábrándítónak, ha barátnőtök minden este fürdést követően, ágyba fekvés előtt mindig elmenne vécére (általában nagyra is)?

Figyelt kérdés
Részemről totál elmegy a kedvem a szextől, főként az oráltól.

2021. okt. 24. 00:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha menni kellene neki, hat menjen, nekem nem jelentene problémát
2021. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
7%
Kiábrándulnék. És maszturbálnék a WC-ben a telefonomban lévő ismerősömre.
2021. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
ebbe semmi probléma nincs :D :D és erre itt megkérdezed? :D :D totál nem vagy százas
2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
15%
Este szarni fekvés előtt? Fura anyagcsere. Én reggel kulázok, vagy ebed után kávét követően. Fürdés után már ne szarjon. Max pisi. Amúgy én is mindig elmegyek fekvés előtt pisilni, ha nem kell, akkor is ráülök. F
2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
9%
Tisztára nyalnám neki.
2021. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%

De most neked ezzel mi bajod? Képzeld a nőknek is üríteni kell a végterméket, nem párologtatjuk el.

Asszem ez már a vég, 2021-re ott tartunk, hogy a férfiaknak fogalmuk nincs milyen egy nő. Teljes tévképzetek vannak a fejekben. Smink nélkül már ronda a nő, mert a filterekhez vannak szokva meg az instafotókhoz. Már annyira tárgyiasítva vagyunk, hogy az alapvető biológiai funkcióink is meglepőek, taszítóak:D jópofa

2021. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
96%
Akkor most mondok egy meglepőt. Nő vagyok én is és este szoktam kakilni. Van hogy fürdés utan, fekvés előtt. És ugyanolyan büdös mint a tied kedves kérdező. Na kiábrándultál?
2021. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
77%

6!

Nem azt "nehezményezi, hogy WC-re megy, hanem azt, hogy tisztálkodás után.

Nagy WC után evidens a bidé, vagy ha nics, zuhany.

2021. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
4%

"De most neked ezzel mi bajod?"


Egy nőről az a kép van az ember fejében, hogy illatos. Nem az, hogy büdös. Igenis ne lefekvés előtt intézze ezeketet

2021. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
92%
Hát menjen, csak mossa meg magát utána is. Vagy akkor megmosom neki én,nagyon szívesen :))
2021. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!