Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartanátok kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok kiábrándítónak, ha barátnőtök minden este fürdést követően, ágyba fekvés előtt mindig elmenne vécére (általában nagyra is)?

Figyelt kérdés
Részemről totál elmegy a kedvem a szextől, főként az oráltól.

2021. okt. 24. 00:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
1%

Miert lett lepontozva a #30- as versenyzo?

Nektek nem szokott beleerni a tokotok a vizbe, mikropeniszes banda? 😂😂😂

2021. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%
A szex mocskosan az igazi.
2021. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
42%

Nőként mondom, ez tényleg kiábrándító...

Az orált gondolom arra értette, hogy nincs kedve csinálni szájjal a csajnak miután frissen sz@rt. Nem gond ha fürdés után jön rá, de akkor mossa meg, mert papírral nem lehet olyan tisztára törölni. Ugyanígy pasitól is elvárom, hogy kakilás és szex között fürödjön meg, ennek alapnak kéne lennie. A kérdezőnek nem az a baja hogy nagy dologra megy este a csaj, hanem hogy fürdés után, együttlét előtt teszi...

2021. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fürdés hozza az ingert.Hiszen,ez a menetrend.Egy gasztrós orvost,érdemes lenne felkeresni,mert valóban a reggeli számít általánosnak,ismerettségi körömben és nálam is.Ettől még,nem értem a problémát?Fürdik,kakil,tisztára,illatosra törli,azután együttlét.
2021. nov. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagy úr a muszály!

Egyébként azt hittem eddig hogy szarni természetes dolog! :) (Napszaktól függetlenül!)

De sok hülye van itt! Ne higgy nekik! Ha kell, hát kell!

2021. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
76%

Sokan úgy tesznek mintha nem értenék, és jönnek a "már szarni sem lehet" dumával. Pedig érthető a probléma, ha már ugyis este megy wc-re, akkor ne menjen előtte fürdeni, hanem előbb wc és utánna fürödjön. A wc kevésbé időzíthető, de fürödni bármikor lehet.


Érthető, hogy ez így kiábrándító. Az is egy más dolog, ha mondjuk napközben nem látta mikor hol wécézet, és úgy szexelnek. De így hogy látja hallja, és utánna 5 perc múlva szex hát az nem túl gusztusos.

2021. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
67%
6-os. A kérdezőnek sztem az a baja h ezután már nincs újabb tisztálkodás. Az pedig kiábrándító.
2022. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
38%

Mindenk akkor kakál amikor ingere van rá. A tisztákodás nem rendelhető ennek alá.

Fürdes után tartsa vissza reggelig ha úgy adódik hogy este kellene kakálnia vagy mi.


Baromira nem érdekel mikor kulázik a csajom. Csak mondjuk szoljon,hogy ne csináljuk popsiba mert nem tiszta.

A punciját meg csak nem xarszagú.

2023. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
Hát basszátok meg, megdöbbentem. A 33ast annyian lepontoztátok... Ez a magyar higiéniai atlag? Csak azt irta h igenis szarás után mossuk meg . Igenis, meg nappal is ha van rá mód. Ha más nem, vizes törlőkendő. De lefekvés előtt mindenképp. Még ha nem szexelünk is. Pláne, ha benne van a pakliban. Papírral kitöröljük alaposan. És mi marad, egy elkent láthatatlan szar filmréteg. Nem latni ok. De szaga van a környéknek. A punci alja ettől a szaros területtől 4-5 cm. Az lehet, h ez a 4-5 cm faszban sokat számít, de nyalásnál szarszagú segglyuk tekintetében semmi. Ehh, igénytelen a nagy átlag? Sötét kelet.😀
2023. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Másokat is lepontoztatok aki szerint mindig mosni kell. Ja, ne fürgyéé le, szeretem ha büdös a picsa. Már értem.

Ja, ffi vagyok.

2023. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!