Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartanátok kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok kiábrándítónak, ha barátnőtök minden este fürdést követően, ágyba fekvés előtt mindig elmenne vécére (általában nagyra is)?

Figyelt kérdés
Részemről totál elmegy a kedvem a szextől, főként az oráltól.

2021. okt. 24. 00:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként ha neked feltűnik és zavar, akkor dobd ki a csajt, igénytelen a csaj. Ez kb. az a kategória, hogy csók előtt elkezdenél fikázni meg enni a taknyod.
2021. okt. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
60%
Logikátlan egy gondolkodásnak vélem: először Wc-zés, majd fürdés, utána ágy lenne a reális.
2021. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
3%
Az en volt csajom is mindig kakilt furdes utan, szex elott, munka elott reggel, munka kozben delben, delutan pedig szexeltunk. Este furdes utan kaki utan szexeltunk. Oral is, popsinyali is, megsem volt budi soha. Kellemes popsiillata volt mindig, amit imadtam. Nem kaki. Intim, izgato illat.
2021. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom hogy mi nők is járunk pisilni és kakálni. Tényleg rettentő nagy tragédia. De elárulom neked hogy létezik nedvestörlő kendő vagy akár alul is megtudja utána mosni magát.
2021. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
50%

Most nem tudom mit vagytok felháborodva, nem az a baj hogy szarik hanem hogy utána nem mossa meg, ami azért elég alap lenne, pasiknál is.

Az orálhoz meg úgy jön hogy a pasinak nincs kedve kinyalni a félig meddig kitörölt szaros seggtől 5 centire lévő puncit...

Kérdező ha ez zavar akkor hozd fel neki finoman, bár úgyis sértődés lesz belőle de hát nem tudsz mit tenni.

2021. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad szarnia, vagy most mivan? Nem törli meg utána?
2021. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellenne nagy WC után tusolni ? Ha munkahelyen jön rá az emberre akkor is tusoljon utána ? Atya ég .. egy normálisan tisztálkodó ember aki ki tudja torolni a seggét azzal ugyan mi bajod van már ???
2021. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
53%

Ha a munkahelyen jön rá,akkor vigye haza. Elegem van már a notórius munkahelyi büdösítőkből...

Mellesleg a "nem áll módjában" és a "lusta/igénytelen" között van különbség. Én férfi létemre is van, h inkább nem megyek el melóban, hanem majd ha hazaértem és akkor tudok tisztálkodni úgy, mint egy rendes európai. Reggel pedig mindenképp megmosom magam kakilás után,addig nem indulok el.


Amúgy meg 11:32 es, fürdeni azért még szoktál? Vagy csak úgy megdörzsized magad papírtörlővel? Olvasd már el a kérdést,és a részletezését.

2021. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
31%

Volt egy pasim, aki ugyanezt csinálta. Fél órán át tusolt, majd elballagott wc-re, ha végzett, csillogó szemekkel jött mellém az ágyba. Zavart, hogy nem mosta meg magát utána, én szakítottam vele. Nekem alap, hogy nagydolog után mosakodás, kisdolog után nedves toalettpapír.

Tudom, hogy van anyagcseréje mindenkinek, de ha én patyolattisztán bújok ágyba, akkor igenis a másik is tiszteljen meg ezzel. (És nem, a sima wc papír messze nem ad tökéletes végeredményt minden szempontból, bárki számára egyértelmű, hogy miért, aki használt már nedves törlőt is utána)


Nem mindenki ilyen finnyás, ők nem is értik, nekünk mi bajunk ezzel, és aki nem érti, azzal nekem nincs dolgom, nem kell ezt túlbonyolìtani.

2021. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

Gondolj beleutolsó, elmegy kakilni, belelóg a farka a vízbe, esetleg hasmenés közben végigfolyik a farkán a hasmenés, a víz felfröcsög, ahogy földet ér (vizet) a kaki, és végig belelóg a büdös kakiszagba.

Te meg utána így kapod be neki. 😀🙄🙂

2021. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!