Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartanátok kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok kiábrándítónak, ha barátnőtök minden este fürdést követően, ágyba fekvés előtt mindig elmenne vécére (általában nagyra is)?

Figyelt kérdés
Részemről totál elmegy a kedvem a szextől, főként az oráltól.

2021. okt. 24. 00:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
87%

RiheKopó?


Gerald Broflovski, ezennel lebuktál!

2021. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
69%

#9: de ki mondta, hogy utána nem lehet megmosni magad a bidén? Én is megteszem, amikor otthon vagyok. Sokszor nekem is fürdés után jön az ihlet. Naés.

De ha nem is mossa meg, nem azaros seggel fekszik be az ágyba, hanem megtörli papírral. Tehát ott már semmi nem fog maradni/látszódni.

És amúgyis az orálnak mi köze van ehhez? Nem a száján szarik már bocsánat. A kérdező kicsit sérült..

2021. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
92%
10-es férfiként mondom, hogy majd akkor intézi, ha kell neki, nem te fogod megmondani, hogy mikor csinálja. Annyira nyomorék férfiak vannak.
2021. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
62%
Szóltál már neki erről? Lehet, hogy akkor tisztálkodás előtt megtenné. Vagy szólj neki, hogy használjon nedves törlőkendőt.
2021. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
59%
#15: a babapopsi szag aztán sokkal jobb lenne nem?:D a sima papírral is tiszta lehet és nincs olyan szaga, mintha a gyerekorvosi rendelőben lennél
2021. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
Uramisten tán sz.rosan fekszik az ágyba? Nőj már fel komolyan. Tuti az a csávó vagy aki mosatlan p.ccsel várja a szopást de a nőn egy szőrszál se legyen ugye? Egyébként létezik intim törlőkendő vagy akár megmossa mégegyszer de hadd sz.rjon már akkor amikor akar, ki vagy te?
2021. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
86%

Jézus Isten milyen férfiak vannak...

A nők lassan már csak titokba járhatnak wc-re.

2021. okt. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
88%
A fajtád miatt nem is csoda ha a nők inkább egyedül maradnak. Túl sok olyan nem normális van, mint a kérdező.
2021. okt. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
100%

10-es


"Egy nőről az a kép van az ember fejében, hogy illatos. Nem az, hogy büdös."


Maximum a te fejedben. Elhiszem hogy nehéz elk3pzelni, de a világ legszebb, legfullosabb, legjobb fenekű nője is tud rettenet büdöset sz@rni, ez puszta biológia. Ettől még nem lesz kevésbé illatos, vagy egyenesen büdös. Mivel normális ember módjára tisztálkodik.

2021. okt. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
1%
Én sose figyeltem mikor szarik egy nő, volt barátnőmet egyszer nem láttam wc-zni, hiába voltunk összeköltözve. A nő úgy intézi szerintem, hogy a férfi ne tudjon az ilyen büdi dolgokról. Kivéve, ha elrontotta a hasát, de akkor max. újrazuhanyzik lent. A lényeg, hogy ne tűnjön fel a férfinak sehogy, se szag, se kaki, se semmi.
2021. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!