Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartanátok kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok kiábrándítónak, ha barátnőtök minden este fürdést követően, ágyba fekvés előtt mindig elmenne vécére (általában nagyra is)?

Figyelt kérdés
Részemről totál elmegy a kedvem a szextől, főként az oráltól.

2021. okt. 24. 00:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy igénytelen vagyok de eddig életben maradtunk a csajommal folytonos segglyuk mosás nélkül.

Fura is lenne naponta 2x 3x fürdeni adott esetben.

2023. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
73%

Ugye ez most nem komoly, ami ebben a komment szekcióban zajlik?


Nő, vagy férfi, ugyanúgy muszáj ürítenie. Nem számít mikor, mert a legtöbbünk nem szokta kontrollálni, hogy mikor ül le nagyvécézni.


Szerintem minden kulturált ember (nő, vagy férfi) megmosakszik utána. Az a kis víz nem fogja a csillagos égig vinni a vízszámlát.


Probléma letudva.

2023. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
56%

42es, ahogy mondod. Ebben a sok kommentben az a gond, h a hozzászólók 40%-át már ott elveszítettük, h képtelenek voltak a kérdést értelmezni. Ök arra reagáltak, h szarhat-e a nő este fürdés után, és elkezdték oltani a kérdezőt h mivanmászarniselehetegy nőnekszerinted? Csakhogy nem az volt a kérdés, hanem hogy ha szarik fürdés után, normális-e h úgy megy ágyba mosás nélkül. És erre a válaszok engem megdöbbentettek. Nagyon sok embernek nem elvárás és nem alapvető a seggünk megmosása szarás után, lefekvés előtt. Ha előtte már fürödtünk, igenis mossuk meg újra. A fiúk és lányok egy része azt vallja, ezt nem kell. Ki hogyan szocializálódott.

Ezért írtam,h sötét kelet. Istenem, ilyen sokan fekszenek le aludni szarszagú segglyukkal???😀😀😀

2023. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
35%

Akkor szarul szocializáltak engem és ismerőseimet,mert biztosan tudom,hogy xarás után nem mosogatjuk a lyukunkat. Egyrészt mert nem (biztos) hogy otthon kulázunk.

Nem biztos hogy pont arra van igényem,hogy 00:43kor kezdejek ujjra fürdeni.


Persze volt amikor pont fürdès után toltamki a kolbit,na akkor még a kezemben volt a "boogie" hát megmostam...mert amúgy is dugni készültünk.


De az ember csak az utobbi 50évben lett ekkora tisztaságfil.

Előtte heti 1 esetleg 3fürdés,mégelőtte amikor az eső elkapta...

És láss csodát itt vagyunk mi az uralkodó faj,nem haltunk bele a mosatla segglyuku csajok puncijának a nyalogatásaba.

2023. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Amen
2023. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nokent ugy gondolom, szaras es szex kozott egy szappanos megmosas az alap. Barkinel.
2023. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!