Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában elég sokat szexelün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában elég sokat szexelünk a párommal. Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk 3 éves, és eléggé stabil, de nem mondanám korántsem érzékinek.

Általában eddig 2-3 naponta szexeltünk (bár ez nagyon változó, mert van amikor naponta, van amikor meg nem volt energiánk rá), de az utóbbi időben napi 3-4 megvan, esküvő is szervezés alatt lett és jobban is kívánom őt.

Én férfiként kérdezem, hogy mi változhatott?

Nem szoktunk veszekedni, hűséges típus abszolút, titkaink sincsenek és én is hűséges vagyok hozzá.



2021. nov. 6. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
A titoknak az a lényege, hogy csak az tud róla akié. Ergo ne vegyél rá mérget, hogy csak mert neked nincsenek titkaid előtte, neki sincsenek előtted...
2021. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő. Van mikor megnövekszik a szeretkezések száma, aztán lecsökken. Élvezd ki ezt az időszakot és örülj neki. :) 28/N
2021. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad, jobban kívánod őt te is. Egy nőt is fel tud pörgetni, ha a párja jobban akarja, jobbsn vágyik rá. Mellesleg lehet annyira feldobta, hogy összeházasodtok, hogy akár ez is lehet egy ok, hogy emiatt mégjobban szeret, látja hogy komolyan gondolod vele, ez sokat jelenthet neki. Simán lehet emiatt is nagyobb most a libidója irántad, bármilyen furán is hangzik:D a nőknél sokszor érzelmi alapon működik a szex. Tehát lehetnek benne nagyobb változások is, akár pozitív akár negatív irányba. Pl ha te elkezdted őt jobban kívánni, jobban bánni vele, figyelmesebb vagy, elkényezteted, az simán dobhat a libidóján. Míg ha el van hanyagolva, nem érzi magát vonzónak, nem érzi magát nőnek, akkor kevesebb kedve lesz szexelni is. A férfiaknak ennél kicsit kiegyensúlyozottabb a libidójuk.
2021. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az esküvőtök miatt újra még közelebb érzitek magatokat egymáshoz. Ez végülis nagyon jó dolog. Beszélgessetek erről akár, és élvezzétek ki a helyzetet.
2021. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen ez mind jogos, de inkább bennem zajlottak le változások. Ő eddig is hajlott rá, de ez inkább az én kezdeményezéseimen alapul inkább.

Ő inkább eddig is a figyelmes fajta volt, de nem a kezdeményezés híve.

Bármikor nekiáll magától masszírozni odaadóan, de általában azért nem kezdeményez, mert tudja, hogy az elmúlt egy évben nagy nyomás van rajtam és ezért rám hagyja a dolgokat. Persze azért nyilván vannak igényei, amikre odafigyelek, de ő ilyen csendesebb típus inkább.

2021. nov. 6. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valószínű, hogy rajtad csökkent a nyomás, kevésbé vagy streeszes és jobban kívánod. Én is így voltam vele, ha a páromnak nincs rá energiája akkor beértem annyival amennyi neki is kényelmes volt. A te libidód nőtt meg, a barátnődé valószínű máskor is ennyi lett volna csak nem erőltette rád magát. Most kialakult egy win-win helyzet. :)
2021. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hosszabbak az esték. Ez rám is ilyen hatással van. Egyrészt többet alszom, másrészt magasabb a potenciálom. Alkati kérdés.
2021. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten éjszaka rendezzük le ezeket a dolgokat. Együtt dolgozunk, home office, ráadásul egy időben is.
2021. nov. 7. 05:00
 9/13 anonim ***** válasza:
De akkor minek teszel fel kérdést ha amúgy tudod a választ? Az 5 ös válaszodban leírtad. A 6os válaszoló meg jobban kifejtette. Nem értem akkor most mi a kérdésed.
2021. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Mert talán érdekel mások véleménye, tapasztalata?
2021. nov. 7. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!