Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában elég sokat szexelün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában elég sokat szexelünk a párommal. Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk 3 éves, és eléggé stabil, de nem mondanám korántsem érzékinek.

Általában eddig 2-3 naponta szexeltünk (bár ez nagyon változó, mert van amikor naponta, van amikor meg nem volt energiánk rá), de az utóbbi időben napi 3-4 megvan, esküvő is szervezés alatt lett és jobban is kívánom őt.

Én férfiként kérdezem, hogy mi változhatott?

Nem szoktunk veszekedni, hűséges típus abszolút, titkaink sincsenek és én is hűséges vagyok hozzá.



2021. nov. 6. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Drága, az rég rossz, ha másoknak tapasztalata van az asszonnyal:DDD

Hogy várod, hogy bármilyen véleményünk legyen, mikor nem vázoltad a kapcsolatotokat részletesen? Pl a kérdésben szó se esett arról, amit leírtál az 5ös válaszodban. Most akkor nekünk azt honnan kellett volna tudnunk az elején, hogy benned mi változott meg? Hát esélyünk sincsen megválaszolni ezt a kérdést.

2021. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11: Erre inkább reagálni sem reagálok. Keress már mást, akibe beleköthetsz.

Köszi!

Normális válaszolóknak, akik meg tudták oldani ezt a rejtélyes kérdést, köszönöm a válaszolokat! 😊

2021. nov. 8. 05:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2021. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!