Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írja ki egy prosti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy prosti hogy csak 25 év felettit fogad? Mi értelme ennek? Pl egy 20 éves miért nem jó?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 18:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

20!


Szexuálpszichológus prosti, mi? Mérnök is volt meg jogász, nem?


"semmit se tudnak a szexről"


Mondta egy krva. De ha így van, akkor miért nem tanította meg őket rá a nagy szexistennő?

2022. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Na, a legutolsóra gondoltam én is. Szexuálpszichológus végzettségűnek mondta magát, nem ellenőriztem le a szakdolgozatát.
2022. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
És a krválkodás volt a szakmai továbbképzés?
2022. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ezt se kérdeztem meg tőle :D
2022. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Amúgy én találkoztam már olyannal aki mesterdiplomás ápoló volt.


4 év egyetemet elvégzett itthon munka mellett, levelezőn (az ápolás és betegellátás BSc az tényleg 4 éves, fura), majd az Egyesült Királyságban csinálta meg a mestert…


De azt mondta, hogy inkább prosti, mert a munka könyebb, kevésbé undorító (!) és itthon 10* annyit keres vele mint az itthoni ápolói fizu…

És 3* annyit mint egy angliai idősek otthonában, ahol meztelen, szaros pápákat kell mosni 0-24-ben, akik közben szexuálisan zaklatják.


Pedig az angliai fizu, az egész jónak számít, de az mégis csak jobb hogy prostiként 3* annyit keres, fele annyi (se) óra vállalásával és azt a fizut itthon költheti el, vagyis olyan mintha meg többet keresne.

2022. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Egyébként Ő az elején “szeretetből” csinálta a munkát, meg volt hivatástudata, de soha semmilyen megbecsülést nem kapott (nem csak anyagit) és még azokkal is rossz tapasztalata volt, akiken konkrétan segített.
2022. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
47%

25


Ehelyett szaros papák fszát szopja még seggét nyalja, akik szexuálisan kihasználják.

Mit gondolt mivel jár az ápoló szakma? Látszik ez sem volt egy észlény.

2022. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Segget nyalni nem kötelező. Szarosak se a kuncsaftok.
2022. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Fszt szopni se. Lényegtelen, hogy szarosak-e vagy sem.

Ha szeretetből csinálta volna, akkor nem ment volna krválkodni.

2022. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

De pont azért ment, mert nem kapott megbecsülést, csak megvetést…


Elvégzett egy teljesen legit egyetemi szakot, de ugyanúgy lenézték mintha prosti lenne, az emberek akiket meg akár állami alapon kiszolgált, vegzálták.


Senkinek nem nyalja a fenekét amúgy, a prostik alig 10 százaléka vállal ilyesmit.

Kakiszexet, meg kevesebb mint 1 százalék, olyat hogy a szaros feneket kinyalja meg kb. 1500 hirdetőből 3-4 db vállal.


Ennél a nőnél amúgy amikor aktív volt, asszem’ 55 év volt a felső korhatár, az alsó meg 20.

2022. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!