Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölfyek, análplug ot használva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölfyek, análplug ot használva jobban elélveztek szexközbe ?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni analplug ot a feleségemnek , bízva ,hogy így a kettős behatolást szimulálva jobban fog élvezni. Vélemények? Kort ha kerhetek. Köszönöm kö
2021. nov. 4. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Igen jobb analpugal a szex.
Nem jobb ,de a páromnak tetszik.
Dildoval jobb az anál.
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem okoz plusz érzést

a barátom néha beteszi, de magamtól nem jutna eszembe

2021. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, masabb vele
2021. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nemigen használom.A baratomnak szoktam betenni.
2021. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jó érzés, én masztihoz is szoktam néha használni. Meglep, hogy itt más válaszok érkeznek. Persze aki nem szereti, ha a fenekénél matatnak, annak nem fog tetszeni ez sem, ez azt hiszem egyértelmű. De nagyon jó érzés tud lenni a feszítés a popsiban és ez ugye kényelmes is, mert nem akkora méret, mint egy dildo.

Mellesleg neked is izgató lesz, mert így szűkebb lesz a punci és érezni is fogod a farkaddal a plugot.

Ha még sosem próbáltátok, ne vegyél túl nagy méretet, S max M-es legyen. Síkosító kell hozzá. Az hogy milyen anyagból legyen, nagyon egyéni preferencia kérdése. Van a sima gumi szerű anyag, az a klasszik. Én mondjuk szeretem a fém plugokat, mert engem pluszban izgat az, hogy olyan hideg, mikor a bőrömhöz ér, de ez lehet valakinek inkább negatívum.

N

2021. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, engem is megleptek a válaszok.
2021. nov. 4. 12:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én maszti közben szoktam, jobb úgy.
2021. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal másabb, ha bent van. Én szeretem, a páromat meg izgatja.
2021. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam úgy sétálni, hogy bent van. Nekem ez nagyon bejön, szinte orgazmusig jutok vele.
2021. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Maszti közben is szeretem, főleg a fémet, engem felizgat, hogy eleinte hideg. Szűkebb is a punci, plusz ahogy ujjazom/dildózom a puncim, egészen érezni, ahogy a plug is mocorog és elég extra élvezetet ad.

Szóval #5-nél a pont, tökéletesen leírta, mennyire jó érzés tud lenni egy megfelelő méretű plug. :) L

2021. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!