Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, nektek mitol fugg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mitol fugg, hogy mennyi spermatok jon ki amikor elelveztek?

Figyelt kérdés

Eddig eletemben 8 sracot lattam elvezni ( volt akivel csak szopas volt), es volt aki kb 8-10 nagy spriccet lott es volt akinek alig jott valami, es volt olyan srac akivel tobbszor voltam, hogy egyik alkalommal jo sok cucc jott es volt olyan amikor majdnem semmi.

Es meg egy kerdesem lenne ezzel kapcsolatban. Ti hova szeretitek ereszteni a spermat? A legtobb partnerem eddig az arcomra akarta, de en azt nem szeretem. Mashova mindenhova engedtem eddig, meg bele a popsimba is egyszer ,de valamiert az arc a favorit ahogy en tapasztaltam

Bocsi, hogy itt kerdezem ezt, de nincs mashol ahol es nagyon kivancsi vagyok



2021. szept. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Sok mindentől függ. Leglényegesebb, hogy mikor ürítettem utoljára, és mennyire volt erős az orgazmus, az meg általában attól függ mennyire vonz a nő. Az is számít, hogy mennyire vagyok fáradt, hulla fáradtan nagyon jól esik mondjuk, ha jól kifacsarnak, de akkor nem jön annyi. Egyszer egy csajjal, akiről már nagyon régóta nagyon sokat fantáziáltam, meg húztuk egymást jó ideje, végül letámadtuk egymást kicsit ittasan, elég vadul leszopott és annyi sperma jött, és olyan nagyokat lőttem, hogy még én is meglepődtem, nemhogy ő. Meg úgy folyt belőle közben két spriccelés közben, mintha pisáltam volna. Jót röhögtünk rajta utána, hogy ilyet még sosem látott. :D
2021. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Sokmindentől függ, hogy épp mennyi van.

Attól is függ, mikor lőtte ki az előzőt, mert ugye ez nem termelődik azért annyira gyorsan.

De pl. hosszabb izgatás hatására is kicsit több jön belőle, mert közben intenzívebben termelődik, mint alapállapotban.

Az örökítőanyag egyébként kb. ugyanannyi benne mindig, csak a "köret" mennyisége változik.

2021. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ha 3-4 napig nem lövők utána nagyon sok jön 3 nál több nagyobb evőkanál volt a legtöbb


Én ha lassan csinálom akkor tudom kontrollálni ,hogy ne spicceljek nagyon szét

2021. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfőbb tényező, hogy mennyi ideig húzódik el az aktus, vagy a maszturbálás. 4-5 perc után általában nem jön túl sok, és nem is spriccel, de ha minimum fél órát elhúzom, akkor tuti legalább egy nagy spricc lesz, és utána még jön sűrű, nagy adag.

Nyilván az is számít, hogy mennyire izgulok fel fejben is, illetve hogy hányszor élveztem az elmúlt időszakban.

Olyan is van, hogy pl nagyon felizgulok valamire, de nem tudok maszturbálni. Olyankor hazamegyek, elég néhányat rántani rajta, és hatalmasat élvezek.

Az is okat számít, hogy hogy kapom el az orgazmus pillanatát. Nekem pl nagyon fontos, hogy megfelelő ritmusban legyek izgatva, kellő szorítással. Legjobban nyilván ha magamnak fejezem be, úgy tudok a legnagyobbat lőni.

Egyébként nálam (sem) a sperma mennyisége nem arányos az orgazmus erősségével. Volt olyan, hogy csajjal voltam, 2 csepp spermát sikerült kiszorítanom magamból, de olyan intenzív érzés volt, hogy majdnem összeestem , a lábamból kiment az erő. Meg volt olyan, hogy rengeteg jött, de mégis olyan semmilyen érzés volt.

2021. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!