Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre, hogy elélveztem? Túl tág vagyok?

Figyelt kérdés

6 éves házasság, szóval igencsak volt időnk ráhangolódni egymásra. Hogyhogy nem érzi, hogy elmentem? Olyankor mindenkinek szorosabb, összehúzódik a hüvely, hangot is adok ki, őt is szorosabban húzom magamhoz, szóval le kellene vennie a tipikus "tüneteket". Mégis minden szex után megkérdezi, elélveztem-e, mert ő nem érezte. A régebbi kapcsolataimban ez nem volt kérdés, mindig tudták, mikor vagyok a csúcson. Bennem van a hiba?

Természetesen privát üzeneteket köszi nem kérek !!!


2021. szept. 25. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden hüvely szorul úgy rá a faszra.
2021. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
A párom akkor szorít rá amikor akar. Én se mindig vagyok biztos benne.
2021. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy ő nem figyel rád eléggé és nem benned van a hiba hanem benne. Vagy mindkettőtökben mert ezt nem beszélitek meg.
2021. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
A pàrom mindig szól előtte, így tudom.
2021. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én sem mindig veszem észre sajnos, nincs benned hiba szerintem.
2021. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ebböl ügyet csinálni.

Volt túl tág nőm, azt sem éreztem hogy benne vagyok. A 4 ujjamnlazán becsusszant és még fel sem volt izgulva rendesen.

Ha bő lennél rá akkor már rég lelépett volna vagy te.

2021. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem annyira egyértelműek a dolgok mint azt a nők hiszik, hiszen nem feltétlenül csak orgazmusnál csinálják ezt hanem közben is elötte is meg úgy alapbol h jól nekik

ha meg nem vagy az a fajta aki úgy elmegy h abba kell hagyni vagy remegsz mint a kocsonya csak hagyod h csinálja tovább h ő is befejzze pláne nem tudja h sikerrel járt vagy sem

de örülj neki h még mindig érdekli h neked jó volt e és nem úgy van vele h áááá biztos jó volt király vagyok és kész

2021. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

7

Vagy berakja, reszell 2 percet, elélvez hátat fordít és nézi a tv t

2021. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Én másfél év után is nagyon ritka hogy megérzem mint ahogy fentebb is írták nem csak akkor lehet ilyen "tüneteggyüttes" amikor a csúcson van így csupán erre nem lehet hagyatkozni. Volt olyan akinek annyira lüktetetr hogy szinte kinyomott magából. Kissé szégyenlem hogy megkérdem majd hogy mindíg de fontos az ő boldogsága is és inkább ez mint hogy ő meg ne szóljon és hosszú távon csak ellentétet szüljön
2021. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül érzi annyira. Meg inkabb csak biztos akar lenni benne. Nekünk ez férfiaknak mindig nagyon nyugtalanító kérdés, hogy vajon nem csak megjátszotta?
2021. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!