Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan lány, aki soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki soha nem tudta szájjal vagy kézzel elélveztetni a pasiját?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Te közéjük tartozol?
2021. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudta, vagy nem is akarta? Elég jelentős a különbség :)
2021. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm. Nem azt mondom, hogy sosem csinálta szájjal, de nem gyakran és 1-2 percnél tovább soha nem is csinálta.
2021. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Nos, én soha nem tudtam orálall elélvezni, voltam jópár nővel, de egyiknél sem tudtam, pedig nagyon szerelemes voltam beléjük, ők is belém, azt hittem velem van a baj. De nekem úgy is jó volt, olyan kaptam 40-50 perc órált, utána én is adtam, aztán szex.

Szájba élvezésnél volt mindig baj, mert az egyik volt barátnőm mindig szájba kérte, minden egyes szexnél, elég sokszor szexeltünk, naponta 3-4 alkalommal, szóval nagyon koncentrálom kellett, hogy pont akkor húzzam ki belőle amikor már szinte spriccelek és ő meg villámgyorsan lehajolt hozzám és így is legelabb 10-ből 4-5 alkalommal nem sikerült. Na blablabla...

Aztán összejottem egy olyan lánnyal most akinél fél percig sem bírom az órált, már élvezek is. Nem tudom minek a hatására tudok most vele orál közben is elélvezni, lehet nem volt jó a többi lány technikája? De ők is finoman, érzékien csinálták, néhol gyorsabban, mélytorkozva stb.

Szóval nem tudom...

2021. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!