Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre, hogy elélveztem? Túl tág vagyok?

Figyelt kérdés

6 éves házasság, szóval igencsak volt időnk ráhangolódni egymásra. Hogyhogy nem érzi, hogy elmentem? Olyankor mindenkinek szorosabb, összehúzódik a hüvely, hangot is adok ki, őt is szorosabban húzom magamhoz, szóval le kellene vennie a tipikus "tüneteket". Mégis minden szex után megkérdezi, elélveztem-e, mert ő nem érezte. A régebbi kapcsolataimban ez nem volt kérdés, mindig tudták, mikor vagyok a csúcson. Bennem van a hiba?

Természetesen privát üzeneteket köszi nem kérek !!!


2021. szept. 25. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Plusz megerősítés kell neki, nem kell ezt komolyan venni. Nincse senkiben hiba.
2021. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én időnként bele szoktam duruzsolni a párom fülébe, hogy el fogok élvezni. Egyrészt mert neki önbizalmat ad, másrészt pontosan látja, hogy mi történik a testemmel orgazmus közben. És így később nagyobb eséllyel fogja felismerni, ha épp élvezek.

És ahogy előttem is írták, örülj neki, hogy figyel rád is, nem csak magára.

2021. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!