Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy elélveztek már szopásnál, és utána nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Partneremmel többször előfordult mostanában, hogy olyan jól szopott, hogy elélveztem már ettől, és nem jutottunk a szexig (egymenetes vagyok). Egyszerúen nem tudom visszatartani abban a helyzetben. Nekem nagyon jó így is, és ő sem haragszik, de gondolom azért meg is kéne dugjam néha, biztos igényli. Persze szoktam ujjazni és nyalni én is, nem egyoldalu a dolog. Ti hogy kezelitek az ilyen helyzetet? 25f

2021. okt. 5. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, mert sosem voltam ilyen helyzetben. Ha el is élveztem már az elején a szopástól, attól, hogy utána én kezdtem őt nyalni orgazmusig, bőven felizgultam, így nem okozott gondot a dugás sem.

De ha neked ez ilyen gond, akkor szerintem a legegyszerűbb, ha a szopást a végére hagyod, kezd te, először te orálozz, aztán szex, a végén meg mehetsz a szájába.

2021. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Például szólj neki mielőtt elmennél, ne legyél önző, gondolj az ő kielégülésére is.
2021. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem muszáj mindig megdugni feltétlen, nekem is volt hasonló, én egy ujjazással is elvagyok, ha jól csinálja, de azért tényleg jobb, ha többségében azért van szex is.
2021. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jólesik olyankor, nem tudom leállítani. Meg amúgy is elég hamar elélvezek.
2021. okt. 5. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így jó akkor rendben van. Nálunk nincs ilyen, semmiféle ujjazás/nyalás, szopás nem váltja ki a kiadós dugást. Barátnőm is kielégül aktus alatt így mi azt jobban kedveljük.
2021. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ha ugy cumizik, hamar elmennék. De szolok neki, hogy allj, most inkabb dugjunk, mert közel vagyok😊. Igy mindketten élvezzük.
2021. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb az, ha ezen agyalsz.

Ne agyalj, mert elkezdesz koncentrálni akarni akkor, amikor pont mindennek az elengedjük magunkatékvezkedésről kellene szólni. A koncentrálásnak meg görcsölés lesz a vége, és akkor van a baj.

2021. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igényli, bizony.
2021. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális, hogy valaki élvezés után egy darabig nem kész a második menetre.

Legyen kijelölt szopás, amikor nincs szex, vagy bemelegítésként szopjon egy picit, aztán mehetsz a punciba. 😊

2021. okt. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!