Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a prostik lehetőleg NEM szeretnének elélvezni az együttlét során?

Figyelt kérdés
Most lakásos prostituáltakra gondolok…

2021. nov. 3. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem visszataszító minden vendég, csak szimplán nem kívánják őket. Fordítsd meg a dolgot... hiába vagy pasi, ha azt mondanák márpedig minden nap 10 nővel kell dugnod és mindenféle van köztük akkor lehet 1-2 napig még tetszene is a dolog, de hidd el hogy 2 hét múlva már k.rvára unnád és csak a pénzért csinálnád.
2021. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11.

Ezt is értem, és ebben is igazad van.


Viszont, hogyha olyan sok vendégük van, akkor a nagyszámok törvénye alapján néha kell lennie olyannak is, aki be is jön a prostinak és még figyelmes is vele… Nem?


És ha nagy a kontraszt, akkor még inkább kéne hogy élvezze. Legalábbis szerintem…

De lehet, hogy nem tudom magam megfelelőmértékig a szituációba képzelni.

2021. nov. 3. 23:22
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

Én meg pont hogy arra megyek rá, hogy a prostinak legyen annyira jó a nyalás-ujjazás kombómtól, hogy brutálisat élvez és akkor utána sokkal kedvesebb :-) ő is.

Sokéves tapasztalat :-)

2021. nov. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Én már rengeteg prostit megjártam, de összesen 2 volt, aki elélvezett, de ők is úgy, hogy már többet visszajártam, így volt már egy ismeretség. De mindkettő csak 1x. Egyiket kutyapózban dugtam és elélvezett, a másikat meg kinyaltam és attól ment el. Voltak megjátszott orgazmusok, de azt leszűrtem.
2021. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyik kérdésedre sincs tuti válasz! Ettől még,gondoljuk végig!Időnként,felizgulnak,időnként,nem.Az aznapi ötödik pacák után,meg tudom érteni.Gyárilag is lehet ilyen.Van egy partner oldal,ahol az egyik hölgyről,többen is azt írták,hogy akármennyit nyalták,semmi reakció.Nekem is ez volt a papasztalatom.Ettől még olyan is volt,hogy előbb ment el a prosti,mint én.Lehet megjátszás,de azt úgy is lehetne,hogy úgy játszana,hogy egyszerre jó,mindkettőnknek.Biztosan nem minden vendégük visszataszító!Próbáljuk ki fordítva.Egy találomra kiválasztott helyen,tíz nőből,egyre,kettőre azt mondanád,hogy hí be csúf.Ötre,hogy olyan átlagoska.Kettőre,hogy kellemes.Egyre,meg húúúú.Valamennyire,ilyen arányok lehetnek a tippem szerint,a prostinál is,az ő szemszögéből.
2021. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 igen, a nagy számok törvénye alapján elő-előfordul hogy akadHAT olyan prosti amelyik IDŐNKÉNT 1-1 vendégével még élvezi is valamennyire. 100-ból 1... 19 meg eljátssza mert tudja úgy több lét tud lehúzni, a maradék 80 meg már erre sem veszi a fáradságot, max. 1-2 műnyögés/sóhaj szintjéig s csak letudni akarja a "melót" minél hamarabb.

Szóval nem kizárható, de inkább arra készülj hogy nem fogja a prosti élvezni, csak azt amikor fizetsz, meg amikor abbahagyod.

2021. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem ha nem is a prostikat nézzük, akkor is kb az itt elhangzott válaszok jönnek ki.


Egy átlagos nő esetében is, ha mindig mindent ugyanúgy óramű pontossággal csinálja a párja, akkor is ezer dologtól függ hogy a nő elélvez-e. Hogy a ciklus melyik napja van, mi volt a melóhelyén tegnap, hogy milyen a haja, hogy Izaura megvakul-e a következő részben... stb...


És aztán minden nő más is alapból... Ki mire indul be, mi izgatja.


És ha most ugrunk a női prostikra, náluk még a "vendégek" változatossága is növeli a változók számát.


Egyébként egyszer láttam valami dokufilmet róluk, és prostik nyilatkoztak (legtöbbjük torzítva, kitakarva) pont erről. Van aki azt mondta hogy nimfomán, imádja a szexet, falja a pasikat, és a kellemest a hsznossal köti össze. De pont ezért nem is vállal mindenkit.


Van aki meg azt mondta hogy minden férfitől már hányingere van. Egy húsdarabnak tekinti őket amit le kell tudni gyorsan.


Nyilván ez a két véglet, így a kettő között bármi lehet. Nyilván van aki élvezi, főleg ha olyan a partnere és tényleg orgazmust él át. Van aki meg hányni megy utána...


Úgyhogy a kérdésre az én véleményem:

Biztos hogy van olyan prosti aki szeret elélvezni, és biztosan van aki próbálja kerülni. Csak az arányt nem könnyű meghatározni...

2021. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az emberek zöme nem élvezi a munkáját...
2021. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%

Hát itt is írtak mindent.

És hogy a nők nem tudnak elélvezni, ez mekkora hülyeség.

Illetve az a hülyeség, ha két olyan ember marad együtt, akiknél a nő nem élvezi.

Nekünk pasiknak kell ráérezni, mi jó a lánynak és hogyan-meddig.

Addig kell simogatni-nyalni-dugni-ujjazni, amíg el nem élvez és kész.

Vagyis minden lány el tud élvezni, csak a pasik türelmetlenek és belenyugszanak abba, hogy a lánynak megint nem volt jó. (Végig).

Vagyis igenis minden nő el tud élvezni és a prostik is.

2021. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!