Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szexuális együttlétnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szexuális együttlétnél milyen kotont részesitenek előnybe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Felhúzottat
2021. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Én semmilyet.
2021. nov. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos, hogy latexmentes legyen.
2021. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Latexmenteset
2021. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan csak hosszu tavu es keves kapcsolatom volt eddig, eleinte ovszer, abbol a bordazott, (bar lehet nekem

Is latexmentes kene) meg amilyen a sracnak is kenyelmes, viszont most fogamzasgatlo mellett, komoly kapcsolatban, nem ovszerezunk feleslegesen.


Egyebkent mindenkit mindig arra biztatok, hogy, ha lehet inkabb csak ovszer, es akkor kezdjen el max. bogyot szedni, ha elotte alaposan kivizsgaltak es evente tartja utana a vervetelt meg a szurest, ahogy en. Fontos!

2021. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra annyi a szempont, hogy síkosított legyen, mert ha túl száraz, akkor könnyen szakad. Ha még mellé vékony is, akkor jobban érzem benne a partnert. Nyilván az is fontos, hogy jó minőségű legyen, ne ezen spóroljunk, mert oké, hogy a tesco gazdaságos gumi csak párszáz forint, de ha szétszakad, akkor az esemény utáni meg vagy 10 ezer.
2021. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!