Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy egy nőnek minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy nőnek minden jó legyen az együttlét alatt? Egy idő után elkezdtünk beszélgetni erről és elmondása szerint minden úgy jó ahogy van. Ezt nehezen tudom elhinni.

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Nekem sincs semmi hiányérzetem, nagyon jó mindnen a párommal. Nem a legjobb, ha nem tudod ezt elhinni, és kételkedsz.
2021. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy ő gondolja úgy tényleg úgy van ahogy mondja, ahogy meg te gondolod, úgy tényleg nincs úgy, ahogy ő mondja. Kifejtem mire gondolok.


Szerintem ő arra gondolhat, hogy sosem kezdeményezel olyat a szexben amihez neki ne lenne kedve. Pl. nem akarsz olyan pózra váltani ami neki nem tetszik, vagy nem kérsz tőle orált amikor ő nem szeretné csinálni.

Így az egész szexben neki minden jó.


Te viszont valószínűleg arra gondolsz, hogy ha mondjuk szex közben simogatod a punciját, akkor lehet, hogy jobban élvezni ha egy nagyon picit erősebben csinálnád vagy ha egy picit gyengébben.

Magyarul ilyen minimális apróságokra.


Így szerintem mindkettőtöknek igaza lehet.

2021. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Általában a nőknek sokkal többet számítanak az érzelmek, az agyukban végbemenő történések, mint maga a testiség fizikai része. Ha érzelem nincs, többnyire nincs orgazmus élmény sem.
2021. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj valamit az önbizalomhiányoddal , mert az okozhat gondot a szexben.. Ha azt mondja minden oké, ki vagy te hogy azt mond róla, hogy hazudik. Miért nem lehet elhinni, hogy tényleg jó neki?...
2021. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést? Miért ne létezne?Ezt nehezen tudod elhinni.Akkor hidd el könnyedén!
2021. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!