Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a prostik lehetőleg NEM szeretnének elélvezni az együttlét során?

Figyelt kérdés
Most lakásos prostituáltakra gondolok…

2021. nov. 3. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Sok veszély fenyegeti őket, ez pont nem.
2021. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1. Ezt kifejtenéd?
2021. nov. 3. 21:52
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Hülyeség.Szoktak elélvezni.
2021. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem sok esély van rá. Csak ha amúgy is könnyen élvez.

A prostik legtöbb ügyfele nem vonzó, nem akar és nem is tud örömet szerezni még rendes szexnél sem, nemhogy prostinál.

2021. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy prosti, még nekik is reagál a testük, előfordul, hogy élvezik, vagy el is élveznek
2021. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért nem élveznek el mert nem akarnak, hanem mert nem élvezik hogy aznap már az x. vadidegen fickó liheg rajtuk.

Egyébként a prosti igenis élvezi a dolgot legalább kétszer. Először mikor fizetnek neki, másodszor mikor végre abbahagyja a kuncsaft és elhúz 😂

2021. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyik válaszoló pedig jól mondja, nekik is reagál a testük…

Elvileg ha stimulálják a megfelelő helyeken, akkor hiába unja már az egészet és nincs kedve az orgazmushoz, az jön.

Még ha egy nagyon gusztustalan ember MEGERŐSZAKOL, akkor is lehet orgazmusod.

És a megerőszakolt embereknél ez sokszor külön trauma…


Én azt hallottam, hogy a prostik kifejezetten nem akarnak elmenni, mert ha ez bekövetkezik, akkor sokkal nehezebb már a többi vendéget fogadni… Míg ha nagyon hosszú ideje nem mentek el, addig jobban fűlik hozzá a foguk.


Persze lehet, hogy ez csak egy hülye legenda, 0 valóság alappal, ezért kérdezem…

2021. nov. 3. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 városi legenda amit leírtál...

Önmagában a fizikai ingerektől senkinek sem lesz orgazmusa. Próbáld ki hogy amikor nem vagy izgalmi állapotban ingerled a péniszed/makkod. Kellemes vagy semleges? (utóbbi, sőt inkább kellemetlen lesz) A fizikai inger az izgalom nélkül semmit sem ér.

Ahogy lubrikációja sincs a prostiknak, ezért is használnak síkosítót.

2021. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8.


Értem.

Ezt így akkor el tudom fogadni, de azért mellékesen megjegyzem hogy engem már zaklattak szexuálisan (nem erőszak volt, csak zaklatás), egy olyan nő akit a hátam közepére sem kívántam volna és valamiért mégis felállt…

(És ettől függetlenül nem lettem volna vele együtt)

2021. nov. 3. 23:11
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor viszont az még érdekelne, hogy mi az oka annak, hogy prostik nem izgulnak fel és emiatt orgazmusig sem jutnak el?


Pusztán az, hogy nagyon sok vendégük van és így már “immunisak” azokra a tényezőkre amelyekre egy átlagos nő felizgul?

Vagy esetleg tényleg minden vendégük kifejezetten visszataszító?

2021. nov. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!