Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az olyan párkapcsolat, ahol a nőnek az a lényeg, hogy a férfi ki legyen elégítve mindig, egyoldalúan?

Figyelt kérdés
És nem bánja, sőt, nem is igényli, ha ő nincs kielégítve? Nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi, hogy a nőket is ki kell elégíteni, meghogy minden férfi önző állat. Hanem konkrétan erre, hogy mennyire gyakori vagy ritka az ilyen egyoldalúság?

2021. nov. 3. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon ritka. Szerintem ilyen esetek 99,9%-ában a nő önértékelésével gond van.
2021. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Elég ritka. Gondolom valami súlyos szülői (apai) elnyomás/önbizalomhiány van mögötte
2021. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

En BDSM kapcsolatban elek, igy nekem mindig az a celom, hogy az Uram maximalisan ki legyen elegitve. Az okoz szamomra oromet, ha kiszolgalhatom Ot, es persze nekem is van igenyem a kielegulesre, de az O kielegulese sokkal fontosabb szamomra, igy mindig azt helyezem eloterbe.

De szerencses vagyok, mert ettol fuggetlenul O nagyon jol banik velem, igy mindig figyelmet fordit ram, ha kierdemlem, kielegit, tobbszor is.

2021. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez leginkább egy tanult minta. Ha azt látja gyerekkorában, hogy az anyja túl sokat nyel a családi békesség kedvéért, akkor lehet tudattalanul ő is majd ezt viszi tovább a szexuális életében is.
2021. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ettől a kérdéstől a 90-es vérnyomásom kb 130ra emelkedett, pedig még az energiaitalom se ittam meg.
2021. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sok ilyen van. Több mint hinnénk.
2021. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonló házasságban élek. És imádom. En nagyon szeretek örömet okozni a férjemnek, nekem az a lényeg, hogy ő ha nem is minden nap de minden másnap elélvezzen. Persze, én is ki vagyok elégítve, de őt helyezem előtérbe, hasonlóan mint a 3-as válaszoló.
2021. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
És a fordítottja mennyire gyakori? 🤔
2021. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 THX84 ***** válasza:
92%

Én is ilyen szituba kerültem. Imádom a páromat, szeretem kényeztetni. De már jó ideje annyira lecsökkent a libidója, hogy havi 1-2 alkalommal engedi a közeledésemet. Ő viszont 1-2 naponta kérés nélkül kielégít.


37/F

2021. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pasiba vagyok ilyen
2021. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!