Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélnek el amiatt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt a nők, hogy én prostituáltakhoz járok?

Figyelt kérdés

Miért ítélnek el emiatt, hogyha úgyse kellek nekik?


Most akkor én ne legyek nővel egyáltalán? Ha egyszer nem akarnak velem lenni úgysem, mert 11 centis a péniszem, alacsony vagyok és még az arcom is átlag alatti, akkor miért kell emiatt elítélni?


Ha lett volna alternatíva, akkor nem ezt választottam volna.


Nekem jó lett volna egy csúnya kövér nő is, de olyan sem akadt, vagy ha igen akkor az emellett igénytelen és ápolatlan vagy esetleg alkoholista volt…


27 évig szűz voltam.


Nem szoktam erről beszélni lányokkal, nőkkel hogy én prostikhoz járok, de itt sokat olvastam hogy ezt mennyire elítélik és én ezt igazságtalannak tartom…


Meg munkatársaim (nők) is beszéltek már erről.


Azt érteném, hogyha Ők azt mondanák, hogyha prostiztam valaha, akkor már nem kellek… De én akkor sem kellenék, hogyha nem prostiztam volna.


Olyan mintha zavarná Őket, hogy puncihoz jutok (és a hozzám hasonlóak) Őket megkerülve, amikor Ők ezt megtiltották.


Jól látom?


Vagy Ti mit gondoltok erről az egészről?


Miért ítélhetik el ezt ennyire a nők?



2021. okt. 25. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Röviden: tojd le, hogy ki mit gondol ne azt nézd nekik mi az elvárás.

Azt hiszed azok a nők akik leszólják a prostikat mind apácák, és nem térdeltek mosdóban, nem szexeltek egyéb pluszokért, nem lépnek félre?


Senkinek semmi köze más magánéletéhez.


Én olyan 10 éve járok rendszeresen de soha nem érdekelt más mit gondol.


Gyakoris válaszadók a nagy kritikusok annyit tudnak erről a műfajról ami volt a 90es években meg amit a sztereotípia sugall. Pl. Utcai lányok vannak csak, golyófejű futtatónak fizetsz, mind nemibeteg amit elkapsz, kirabolnak stb stb.

Komolytalanok.

2021. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Fejezd már be a picsogást baszdki. Miért zavar amúgy ez téged?? Vagy miért foglalkozol vele?
2021. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

"Azt érteném, hogyha Ők azt mondanák, hogyha prostiztam valaha, akkor már nem kellek… De én akkor sem kellenék, hogyha nem prostiztam volna."


Na látod jót nem tudsz tenni jobban teszed ha elengeded az egészet.

2021. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Te mindenkinek eldicsekedsz vele hogy oda jársz?
2021. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolnának, ha tudnák. Nincs ezzel az ég világon semmi gond.
2021. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért érdekel a nők véleményem, ha megvagy a prostikkal? Egyáltalán, honnan tudják ezt mások? Te ezt büszkén meséled?
2021. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell ilyeneken agyalnod. Nem tudják így nem is ítélhetnek el.

Gondold azt hogy milyen szar nekik hisz egész életükben csak egy faszi (a férjük) jut nekik, te meg jobbnál jobb nők közt válogathatsz.

Nem mellékes hogy neked ez csak alkalmanként 20-30k ba fáj, az ő férjük-pasijuk meg leadja az egész havi fizut :)

2021. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert annyi eszed van, hogy elmondod!!!
2021. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha amúgy sem kellenél, akkor engem pl nem érdekelne, hogy prostizol.

Csak azoknál a férfiaknál érdekel ez a dolog, akikkel egyébként is el tudnék képzelni valamit.

2021. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert sok nő ilyen önző beképzelt ítélkező dög és kész.
2021. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!