Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha egy fiatalabb lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy fiatalabb lánynak narancsbőrös a feneke?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki mondaná, próbáltam már mindenféle diétát, fogyóztam sokat, tényleg mindent kipróbáltam, de ilyen a genetikám, fenékre hízom, és onnqn baromi nehezen adom le, ami jó is és rossz is, de főként az a probléma vele, hogy így aránytalanul oszlik el rajtam, ezért a fenekemen és a combomon nem túl feszes a bőr és narancsbőrös, de nem tudok vele mit kezdeni úgy tűnik, persze, mondják, hogy minden lánynak van narancsbőre, de hát nem tudon, például barátnőimnek, szinte egyáltalán nincs, ezért elég kellemetlenül érzem magam, főleg strandokon.
2021. okt. 22. 23:29
1 2
 11/14 $$$$$ ***** válasza:
9-es. Képzeld nem azert írtam, hogy nem zavaró mert ki vagyok éhezve. Hanem mert nekem is elég sok striam van az edzes miatt. Elég durván szét van szakadva a mellemnel,mind két karom belső oldala, a lábam, sőt még kicsit a hátam is. És engem ez nem zavar. Lehet nem tökéletes a bőröm de jobban érzem magam mint amikor pálcika voltam. Mivel nekem is vannak striáim ezert egy lányon se zavar. De egyébkent akkor se zavart amikor nekem még nem voltak. Szerintem ez nem nagy cucc. Egyáltalan nem erdekel, hogy valakin van vagy nincs.
2021. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 21/F , nem ellened szólt, amit írtam. Viszont azt pozitívumnak érzem, hogy magadra vetted, szóval van önkritikád.


Nekem is ki van (volt) repedve mindkét vállamnál,hónalj és váll találkozásánál indul, a bicepsz irányába halad. Régi történet, de már szépen halványodik.


Viszont a stria és a narancsbőr között lényeges különbségek vannak. Még akkor is, ha -te esetedben- a stria bizony a hirtelen hízástól keletkezett (hogy értsük egymást: nem feltétlenül száraz, minőségi izmot pakoltál fel...)

2021. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy van akit zavar, és aki szerint ciki. Szerintem egyáltalán nem az, természetes dolog, és nem is nagyon tehetsz ellene.
2021. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%

Hogy micsoda?

Természetes? Igen, 40-50 éves kor felett az, kb mint a ráncos arc, vagy ősz haj. Az általános egészséget nagyon jól tükrözi a bőrünk.


Márpedig nem természetes, hogy egy fiatal nő nem egészséges. Ösztönösen pedig az egészségeset tartjuk vonzónak, ezért taszító a kancsalság, elhízás (és most nem a +pár kg-ra gondolok), nőknél a túlzott szőrösség, púposság, X láb, körömgomba stb.


Lehet ellene tenni. Igen, van akinek érzékenyebb a bőre, de ez ilyen. Én sem azt mondom, hogy egy kis narancsbőr miatt már visszacsomagolnám a nőt, ha ott fekszik pucéran az ágyamban, de lássuk be: a lyukacsos-kráteres fenék és comb nem éppen azt jelzi, hogy tőle lennének a legsikeresebb, legegészségesebb utódjaink.

2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!